4 звички, якими жінка знецінює себе

Оточення ставиться до нас так, як ми це дозволяємо. Правда, інколи жінки самі знецінюють себе й при цьому ще й скаржаться на життя. Як зрозуміти, що жінка себе не цінує?

  1. Вона економить на собі

Жінка шкодує на собі не лише фінанси, а й час, зусилля. Це проявляється в тому, що вона купляє собі дешеві речі, не доглядає за собою, адже навколо всі потребують її допомоги. Їй шкода витрачати кошти на таксі, вона економить на житлі, і взагалі економить на всьому, що можливо, і завдає при цьому собі дискомфорту.

Така жінка не звикла відмовляти іншим, тому вона часто виконує некомфортні для неї прохання та доручення.

Причинити такої поведінки можуть бути різноманітні: «мислення злидаря», надмірна економність або нелюбов до себе ще з дитинства, відчуття «я недостойна».

  1. Правильна поведінка

Постійно прагнути до ідеалу — це дійсно хвороба, яка не дає нам жити так, як ми дійсно цього хочемо. Слухати вказівки інших, бути постійно «чемною дівчинкою» призведе до того, що людина рано чи пізно просто впаде з ніг і не зможе йти далі без сторонньої допомоги. Люди починають цінувати нас тоді, коли ми не даємо їм переступати межу.

Життя надто коротке, щоб з дня в день бути «правильними» і при цьому так і не зазнати щастя.

  1. Підлаштування під довколишніх

Добре бути гнучкими і вміти підлаштовуватися під різні обставини, які складаються в житті. Однак, потрібно чітко простежувати тонку грань між гнучкістю і безхребетністю. Кожна людина має власні думки, інтереси та бажання, і цією системою цінностей не можна жертвувати з дня в день заради інших.

Потрібно вміти відстоювати власні потреби: не кидатися завжди телефонувати першою, не накривати одразу на стіл, якщо прийшли гості, яких ти не чекала.

  1. Порівнювання себе з іншими жінками

Жінок часто спустошують зсередини дві речі: ревнощі та заздрість. Не можна вдаватися до цих почуттів, адже нічого доброго вони не принесуть. Замість того, щоб постійно спостерігати за чужими успіхами, потрібно сконцентруватися на собі. В нашому житті росте лише те, що ми поливаємо. Тому піклуйтеся про себе, розвивайтеся, полюбіть свою зовнішність і ваше віддзеркалення буде приносити більше задоволення. Людям навколо потрібно бажати щастя, тоді і самі будете щасливими.

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: