40 років разом: Шон Коннері досі називає дружину «любов’ю всього свого життя»

Прочитайте і дізнаєтеся, як зберегти свій шлюб.

Їхній секрет полягає в тому, що пара не намагається ставитися до життя аж надто серйозно, а веселиться, жартує…

Шон Коннері — відомий британський продюсер і актор, який працював у цій сфері понад 50 років. Славу йому принесла головна роль Джеймса Бонда у всіх семи частинах. Ще в далекому 2003 році Шон завершив свою зіркову кар’єру й переїхав разом з дружиною на Багамські острови. 

Кожна жінка пам’ятає цього красунчика. Джеймс Бонд полонив серця мільйонів: загадкова зовнішність, неймовірна чарівність, харизма — це все про нього.  Всі чоловіки хотіли бути схожими на цього супергероя.

Але його серце уже понад 40 років належить тільки одній жінці — французькій художниці Мішелін Рокбрюн Коннері. Він до сих пір неодноразово наголошував, що закоханий в неї до нестями.

Вони познайомилися в 1970 році на турнірі з гольфу в Марокко і закохалися один в одного буквально з першого погляду.

Зараз актор згадує першу зустріч, і говорить, що це була настільки велика пристрасть — просто іскри летіли. Правда ж, як і у всіх людей, історія їхнього подружжя не була такою безхмарною.

Річ у тому, що за плечима в обох вже були невдалі шлюби. Шон Коннері був у шлюбі з австралійською актрисою Дайан Сіленто, з якої вони виховували сина. А Мішелін вже встигла побувати двічі одружена і виховувала трьох дітей.

Але це їх не зупинило, адже з першого погляду розуміли — це кохання на все життя.

Пошепки

Мішелін розповідає: «Спочатку я побачила Шона зі спини. Перше, що впало в очі — наскільки він чудово складений. Тоді я ще не знала, що це відомий кіноактор. Я навіть імені його не знала! Це неймовірно, але в ту ж ніч він мені наснився. Незнайомець ніс мене на руках, і я була дуже щаслива. Вранці прокинулася і подумала: «Ну все, нарешті все буде добре!» Так і сталося — я пішла на турнір з гольфу, зустрілася з ним очима і закохалася на все життя! »

Після такої доленосної зустрічі, актори повернулися до свого звичного життя. Хоча вони перебували в парі з іншими партнерами, все одно сумували один за одним. Так тривало два роки. Поки Шон не прислав Мішелін листа, де пропонував їй зустрітися в прибережному містечку в Іспанії — Марбельї. З цього моменту розпочалася дивовижна історія кохання.

Цікавим було то, що закохані розмовляли на різних мовах: Шон, наприклад, не знав французької, а Мішель — англійської, але це не заважало розуміти один одного. Коли журналісти запитували Шона і його кохану, як вони спілкувалися, він лише хитро посміхався: «Існує ще одна мова — мова тіла!»

Їх розділяли відстані та континенти, адже Мішелін жила в Північній Африці, а він — в Голівуді. Відомий актор в одному з інтерв’ю розповідав про дуже кумедний випадок: «У перший час нам рідко випадало бачитися один з одним. Адже Мішелін з трьома дітьми жила в Африці, я ж літав на зйомки по всьому світу. Якось ми стояли у двох різних чергах в аеропорту, щоб відправитися в різні напрямки. Так ось — я впізнав її ноги! Там була така перегородка, що видно було тільки ноги пасажирів. І я впізнав її чудові ноги серед сотень! Я відразу ж кинувся туди, і це дійсно виявилася моя улюблена Мішелін! ». В 1975 році пара одружилася.

Шлюб виявився дуже вдалим — вони й надалі ходять, тримаючись за руки, і бігають на побачення. Не дивлячись на стільки часу, вони продовжують кохати один одного.

«Мішель — сама незвичайна жінка на Землі. Ми разом — майже 45 років, і я з упевненістю можу сказати, що вона — кохання всього мого життя. Для мене не існує більшої радості, ніж бігати до неї на побачення. Ми до сих пір влаштовуємо романтичні зустрічі, уявляєте?» – каже Шон Коннері.

Закохані проводять майже увесь час разом, що Шон практично не з’являється на публіці.

Ви вірите в кохання з першого погляду?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector