5 чоловічих вчинків, після яких він повинен бути вигнаний поганою мітлою з твого життя

Звичайно, принців на білих конях не існує, адже всі ми дивимося на світ реально. 

Кожна доросла жінка розуміє, що стосунки — це не лише веселощі, а інколи можуть виникати складнощі, конфлікти та непорозуміння, і з цим потрібно вміти справлятися. 

Зазвичай жінка готова до компромісів у стосунках, а от чоловіки не охоче ідуть на поступки. Сьогодні ми з вами розглянемо звички чоловіків, які будуть заважати вам побудувати міцні та здорові стосунки. 

1. Почула «Іди працюй»?

Багато чоловіків вважають, що жінка повинна працювати, але загалом часто такі чоловіки загалом вважають, що жінка їм щось повинна. Якщо ти поєднуєш з ним своє життя, то будь готовою до того, що все життя будеш йому щось винна. 

Хоча його самого рідко щось буде турбувати. Коли ти у стосунках з таким чоловіком, то постав собі запитання: чого я хочу і що для цього роблю?

Ти маєш чітко розуміти, якого саме чоловіка хочеш бачити перед собою. Якщо тебе влаштовує роль другого добувача, а не задоволеної життям жінки, тоді вперед. 

Насправді, якщо жінка щаслива й поруч правильна людина, вона докладе безліч зусиль, щоб їхня сім’я стала кращою і такий її вклад в сімейні стосунки важко виміряти в грошовому еквіваленті. 

Чула історію Генрі Форда і його дружини? Йому вдалося створити двигун тільки завдяки власній дружині, адже вона не припиняла вірити в нього. Коли Генріх Форд був головою великої корпорації, в нього запитали, ким би хотів стати в наступному житті, на що чоловік відповів: «Мені абсолютно все одно. Головне, щоб поруч була моя дружина».

Звичайно, жінка має право на карєру чи заробіток, але це виключно її право, а не обовязок.

2. Чому жінка залишилася без подарунків?

Якщо через це ти вирішила порвати з ним стосунки, просто задай собі таке питання: «Це він — чоловік, що не дарує подарунків, або я — жінка, якій не дарують подарунків?».

Зараз в тренді феміністичні тенденції, і в загалі в сучасному світі образ жінки сприймається, як самостійна, сильна та незалежна особистість, яка може конкурувати на рівні з чоловіком.

Тоді виникає запитання: якщо жінки прагнуть бути на рівні з чоловіками, то чому другі повинні робити їм подарунки? 

Окрім цього сама жінка своєю поведінкою демонструє, що вона сама вже може. На початку стосунків такі жінки навіть відмовляються приймати подарунки, а потім бідкаються на своїх партнерів. Чоловіки не розуміють натяків та ваших маніпуляцій, якщо ви сказали, що вам нічого не потрібно, він це і запам’ятає.

До того це дуже комфортно.

3. Ниття чоловіків — знаєш всі ризики?

Зверніть увагу на це: всього лиш 30 хвилин ниття негативно впливає на наш мозок.

Гіпокамп — це частина нашого мозку, яка під час ниття втрачає нейрони, які заважають приймати рішення. А от якщо скиглити постійно, то людина просто втрачає самостійність.

Якщо ваш коханий скиглій — це особливо нестерпно, адже саме чоловіки приймають найважливіші рішення. Взагалі чоловіки більш раціональні та логічні, тому вони можуть захистити свою дружину від імпульсивних вчинків. Правда, чоловікам-скигліям це зробити майже не можливо. 

4. Чому чоловік бреше своїй жінці?

Можливо, саме ви провокуєте те, що чоловік вам не говорить правду. Зазвичай це трапляється тоді, коли жінка часто влаштовує скандали і з будь-чого може зробити конфліктну ситуацію. Тоді чоловіки таким способом намагаються уникнути таких емоційних сплесків. 

Але якщо у вас нормальні стосунки, а чоловік бреше постійно, то це добра не доведе.

Будувати відносини без довіри — як їхати в автомобілі з несправними гальмами. Начебто пересувається, поки зручно, дощ за шию не капає, бампер не відвалюється. Але з кожним кілометром паніка наростає і не хочеться думати, чим все це закінчиться.

5. Коли замість подяки — критика

Чоловіки критикують жінки з багатьох причин, зокрема:

  • самоствердження;
  • бажання зайняти позицію лідера у відносинах;
  • негативний батьківський сценарій;
  • почуття провини;
  • підсвідомі пориви розлучитися і перекласти відповідальність за таке рішення на жіночі плечі.

Можна ще до безкінечності продовжувати цей список, але тут є один факт: якщо вам з чоловіком не комфортно, більшість часу, проведеного з ним, ви відчуваєте себе приниженою, вам погано в цих стосунках — то ідіть! 

Не потрібно хапатися за кожного чоловіка, а добре приглядатися, зважувати всі за і проти, адже від цього напряму залежить твоє майбутнє.

Що ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: