5 ефективних вправ для жінок після 40, які потрібно робити щодня

Наше тіло змінюється щодня, і з віком ми стикаємося з новими проблемами. Зменшується кількість колагену та еластину в шкірі, через що шкіра втрачає свою пружність, сповільнюється обмін речовин й з’являються жирові відкладення, й загалом тіло стає менш гнучким та рухомим

 Ми допоможемо Вам уникнути цих проблем!

Найкращий метод від старіння — рух! Тому ми ділимося з вами найкращими вправами, які підійдуть для щоденної активності. 

Комплекс вправ на кожен день

Ці вправи варто виконувати щодня. Люди, які раніше не робили інші фізичні вправи, повинні дозувати навантаження і збільшувати його поступово. Головне пам’ятати, що суть цього комплексу не в кількості вправ, а техніці виконання.

Жінці потрібно регулярно виконувати силові навантаження, адже лише вони допомагають збільшувати м’язову масу  та вберігають від травм. 

5 НЕОБХІДНИХ ВПРАВ

Бурпі

Дуже популярна вправа, оскільки вона допомагає пропрацювати всі групи м’язів. Ось його виконання: спершу потрібно стати рівно з прямою спиною, потім присідання, яке переходить в упор долонями перед собою, упор лежачи, віджимання, повернутися в присід і стрибок вгору з цього положення.Ось так ви зробили одне бурпі. А виконувати слід  10-15 разів. Ця вправа чудово спалює калорії та жирові відкладення, а ще покращує витривалість організму. 

Присідання

Класична вправа, яка вражає своєю ефективністю. Вона допомагає зміцнити сідниці, стегна, прес, спину. Це допоможе поліпшити відчуття балансу і координацію рухів. 

Тримати спину рівною та дивитися прямо. Слідкувати, щоб коліна не виступали за носки. Максимально опускати сідниці.Також слідкувати за тим, щоб колінні чашечки спрямовувалися в ту ж сторону, що і носки. Присідання робиться плавно, без ривків. Починати слід з 20 повторень. 

Планка

 Краща вправа для сідниць та всього тіла. А ще ця вправа чудово покращує поставу та обмін речовин, залучає абдомінальні м’язи.

Руки зігнути в ліктях, вони мають бути розташовані під плечовими суглобами. Голова дивиться вниз. Ноги прямі, а сідниці напружені. Спина повинна утворювати з сідницями та п’ятами одну лінію. Затриматися в цьому положенні як можна довше. Повторити кілька разів.

Випади

Ефективною вправою на сідниці є випади. Саме вони залучають усі м’язи сідниць. 

Встаньте прямо, руки опустіть вздовж тіла. Акуратно робіть крок вперед згинають передню ногу. Коліно при цьому має утворювати кут з підлогою 90 градусів. Поверніться в початкове положення. Потрібно робити 3 підходи по 10 разів на кожну ногу. 

Відведення зігнутих ніг

Чудова вправа для підтримки тіла в тонусі.

Початкове положення — зробити упор на руки, вирівняйтеся та напружте прес; по черзі відривайте ноги від підлоги, тримаючи їх під гострим кутом й відводьте вгору кожну. Потрібно зробити 10-15 повторень на кожну ногу.

Якщо виконувати ці вправи щодня, то ви значно зміцните ваше тіло. Покращиться настрій та витривалість організму. Також додатково варто відвідувати зал, бігати, відвідувати басейн.  

Будьте здоровими!Ви займаєтеся вдома?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: