5 ефективних рецептів для усунення мілії

Міліум або мілії, або просянка – це висип, який можна прийняти за вугрі або прищі.

Це невеликі білі або жовті кісти, які, на відміну від прищів і вугрів, знаходяться під шкірою. Вони є результатом надлишку кератину, отже, мають інше лікування.

Найчастіше мілії з’являються навколо очей, на повіках і щоках, але можуть з’являтися де завгодно на тілі.

Мілії можуть бути видалені хірургічним шляхом, але є більш прості, природні і більш здорові способи зробити це, без необхідності проходити післяопераційне відновлення шкіри.

Ось 5 простих рецептів для видалення мілії з обличчя з природним шляхом:

1. Яблучний оцет і кукурудза

Змішайте яблучний оцет і подрібнену консервовану кукурудзу і зробіть однорідну густу пасту. Нанесіть на уражену ділянку на 30 хвилин. Змийте водою із застосуванням вашого засобу для чищення. Застосовуйте 1 раз в день і просянка зникне через кілька днів.

2. Мед

Мед допомагає зволожувати і живити шкіру та володіє додатковим ефектом, який допомагає усунути мілії. Просто нанесіть мед на уражену ділянку декілька разів на день, кожен день.

3. Гарячі рушники

Занурте чистий рушник в гарячу воду, помістіть на обличчя і залиште діяти до повного охолодження. Повторіть процедуру кожен день. Згодом вони зникнуть.

4. Цукор, оливкова олія і лимон

Кислота лимона, а також властивості цукру і гідратація, що надається оливковою олією, роблять цей рецепт одним з кращих для лікування шкіри обличчя і усунення просянки.

Змішайте 1 чайну ложку лимонного соку з 2 столовими ложками цукру і 1 чайною ложкою оливкової олії. Зробіть однорідний крем і нанесіть на обличчя, залиште діяти протягом 15-20 хвилин. Змийте теплою водою і нанесіть тонкий шар кокосової олії. З усім тим, не забувайте про те, що вам слід уникати впливу сонця через застосування лимона.

5. Ефірна олія чайного дерева.

Дуже добре підходить для очищення шкіри і допомагає усунути просянку. Застосовуйте ефірну олію щовечора перед сном. На наступний день вимийте обличчя нормально.

Не забувайте про правильне харчування і щоденний ретельний догляд за шкірою. Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може заміняти методи традиційної медицини та косметології. Даний матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.Ви знаєте ще схожі методи, які допоможуть позбутися мілії?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector