5 фасонів шапок, які в моді восени 2018 — взимку 2019, для жінок елегантного віку

Ось які фасони шапок в моді восени 2018 — взимку 2019. Ці фасони зменшують вік і не виглядають застаріло.

Похолодало, пора шапку вибирати. Але так хочеться виглядати і в шапці стильно. Іноді неправильно підібрана шапка може зіпсувати весь образ.

Ось головні тенденції моди на шапки 2018-2019 для жінок елегантного віку. Враховуйте ці тенденції, щоб виглядати молодше і свіжо.

Різноманітні берети на піку восени 2018 — взимку 2019. Це наймодніший фасон в цьому сезоні

Модніше просто немає. Форм беретів і тканин, з яких вони виготовляються існує безліч. Приміряйте і вибирайте такий берет, який вам подобається найбільше. Дамочка в береті восени 2018 — взимку 2019 це справжня модниця. До того ж це так стильно. І до того ж підходить практично під будь-який верхній одяг.

В’язані шапочки об’ємної в’язки

Пам’ятаєте шапочки зі старої «Бурди» з візерунком «шишечками» або «коси»? Зараз це модний тренд. Поєднуйте з шарфом і рукавицями або рукавичками одного кольору (набори знову в моді).

Шапочки «Біні»

Якщо раніше такі шапки були виключно елементом спортивного стилю, то зараз ці шапки стали більш жіночними і їх можна поєднувати навіть з шубкою або з пальто.

Трояндова шапка з хутра або під хутро

Завалялася ще стара така шапка? Носіть сміливо-вони в тренді. Єдине що зараз їх не модно носити разом з шубами. Носимо під пальто або пуховик. Також з’явилися нові фасони таких шапок. Завдяки пухнастості хутра обличчя набуває більш свіжий вигляд в такій шапці. Чудово виглядає біле або сіре хутро.

Хутряний берет поєднує в собі два модних фасони в одному. Виглядає дуже мило і стильно.

Хустка на голові

Звичайно, мова не йде про банально зав’язану хустку. Проявляйте фантазію. Вибирайте хустки з геометричним принтом. Такий принт дуже виграшно виглядає на жінках після 40, так як приховує дрібні недоліки шкіри і робить контур обличчя чіткішим. Красиво зав’язана хустка на голові з геометричним принтом допоможе зменшити вік.

I
Загрузка ...