5 фільмів, заснованих на реальних подіях, в які складно повірити

Буває, що не потрібно придумувати сценарії для фільмів, часом їх пише саме життя. Якщо до цього додати дрібку режисерського таланту, трохи уяви і фантазії, то вийде хороший фільм, заснований на реальних подіях. Дивитися такі картини не вийде без сліз і співчуття до головних героїв навіть беземоційним людям.

Добірка топ-5 фільмів, заснованих на реальних подіях, в які складно повірити. 

ЛЕГЕНДА Г’Ю ГЛАССА

Жанр: пригоди, трилер

Рік: 2015

Країна: США

Сюжет події сформований навколо одного героя – Г’ю Гласса. Події фільму відбуваються в першій половині XIX століття. Уродженець Філадельфії Г’ю Гласс потрапляє в полон до індіанців, звідки біжить тільки через рік. На шляху у нього трапляється безліч перешкод, які загрожують його життю. На героя нападає ведмідь, його грабують. Кривдники залишили чоловіка помирати наодинці в лісі, але Г’ю вижив і тепер ціллю його життя стала помста своїм кривдникам…

Головну роль виконує Леонардо ді Капріо. 

У ПОЛОНІ СТИХІЇ

Жанр: пригоди, мелодрама, трилер

Рік: 2018

Країна: США

Головна героїня Тамі Олдхем відправляється на Таїті в пошуках пригод. Там вона зустрічає Річарда Шарпа. З чоловіком вони вирішили самотужки доставити елітну яхту, навіть не догадуючись, яка небезпека їх чекає в майбутньому. Вони натрапили не потужний шторм у відкритому морі, який повністю затопив яхту. Транспорт став некерованим, а головні герої перебувають за тисячі миль від суші.  

В ЦЕНТРІ УВАГИ

Жанр: драма

Рік: 2015

Країна: США

Професійні журналісти відомої газети взялися за гучне розслідування: справа щодо священиків-педофілів бостонської католицької церкви. Новий редактор газети дає свободу дій своїм підлеглим, щоб ті знайшли якомога більше інформації.  Унаслідок скандалу були закриті 65 парафій, а католицька церква виплатила десятки мільйонів доларів компенсації постраждалим від домагань та їхнім родинам.

ГРА В ІМІТАЦІЮ

Жанр: трилер, драма

Рік: 2014

Країна: США, Великобританія

Події фільму відбуваються в 1941 році. Англійському математику Алану Тьюрингу доручено розшифрувати секретний код Третього рейху – Enigma. Саме розшифрування цього коду допомогло перемогти Антигітлерівській коаліції. Сюжет фільму розповідає про безліч перешкод, які були на шляху вчених та аналітиків. 

Згодом Алан зазнав кримінального переслідування за свою гомосексуальність.

247 ° ЗА ФАРЕНГЕЙТОМ

Жанр: жахи

Рік: 2011

Країна: Грузія

Головні герої фільму – четверо друзів, які приїжджають в мальовничий будиночок на березі озера, для того щоб відпочити і добре провести вікенд. Вони після ввечері вирішують піти в сауну, яка згодом перетвориться для них в справжній жах.

Троє з них виявляються замкнутими в розпеченій сауні. Крики про допомогу не приносять ніяких результатів… З кожною хвилиною температура підвищується…

Ви бачили ці фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector