5 хитрощів для ідеального макіяжу

У кожній професії є певні секрети та хитрощі, які допомогають людям доводити свою справу до досконалості. Не винятком є і візажисти, хитрощами яких ми ділимося з вами. 

Ідеальний колір обличчя

Щоб макіяж мав акуратний та вдалий вигляд, потрібно звернути увагу на спосіб нанесення тональної основи. Це можна робити за допомогою кісточки, спонжа, або ж пальцями. В останньому випадку руки мають бути теплими. Більша частина продуктів дуже чутливі до тепла і в тому випадку, якщо Ви порушите температурний режим, тон може лягти абсолютно не так, як Ви того хотіли. Ретельно зігрійте долоні, спонж або кісточку до комфортної температури. 

 Брови

Перед тим, як фарбувати брови, їх слід ретельно прочесати щіточкою проти росту волосся. Такий метод допоможе нанести пігмент від олівця, помадки чи тіней рівномірно. Також можете спробувати підфарбовувати шкіру та розчісувати брови. Тоді укладка волосків буде стійкішою. 

Очі

Щоб погляд був свіжим, а вираз обличчя не мав втомлений вигляд, тоді для повік краще використовувати тіні світлих й темних відтінків. Можете поєднувати декілька пігментів, однак  слідкуйте, щоб вони були теплими та належали до схожої палітри. 

Губи

Не нехтуйте олівцем для губ: з його допомогою можна збільшити вуста (якщо нанести контур від куточків губ і прорисовувати його до центру), а також зробити губи тоншими (тоді малювати контур потрібно від центру до країв). 

Загальне враження

Щоб отримати здоровий відтінок обличчя, а також додати йому здорового блиску, можна використати глітер-хайлайтер. Якщо вив використовуєте блискітки для денного макіяжу, то краще звернути увагу на глітер дрібного помолу. Засіб слід нанести над зіницею, а ще малу частину – на лінію під бровою. Ваше обличчя стане свіжим, а погляд – виразнішим.

Які хитрощі використовуєте Ви в макіяжі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector