«5 хвилин і рушники знову як нові і пахнуть свіжістю»: спосіб прання від знайомої китаянки

Проблема кухонних рушників – це постійних запах пологості. Щоб відіпрати жирні плями, можна придбати безліч засобів, але як загалом освіжити рушники, практично не знає ніхто. Ма радимо спробувати вам наступний засіб, який мені порадила ще в студентські часи знайома китаянка. Ми тоді разом проживали в гуртожитку і наводили лад в нашій кімнаті. Повірте, вам знадобиться мінімум часу та зусиль. 

Подумаєте, що побачили лимонну кислоту в інгредієнтах і вже знаєте, що робити далі? Не поспішайте, адже потрібно знати всі нюанси. Загалом підготуйте заздалегідь лимонну кислоту, поліетиленовий пакет та господарське мило. Також вам знадобиться звичайна вода. 

Пошепки

Спершу брудний рушник треба замочити водою на дві хвилини. Далі беремо господарське мило і ретельно натираємо ним тканину. Скласти рушник навпіл, а потім ще раз навпіл і помістити у звичайний поліетиленовий пакет. У миску з водою слід додати 2 ст. л. лимонної кислоти (така кількість на 70 мл води).

Гарненько перемішайте і вилийте розчин в пакет з рушником. Тканина має повністю просочитися. Тепер цей пакет з рушником помістити в мікрохвильову піч й увімкнути її на 2-4 хвилини. Потім вийміть й залиште охолонути. Далі перемо звичайним способом. 

Рушник знову буде як новий і пахнути свіжістю! Як Ви освіжаєте кухонні рушники?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector