«5 хвилин і усі проблеми з дружиною вирішено!», – Шейх аль-Карні

На стосунки чоловіки та жінки часом дивляться під різними кутами. Та щоб у стосунках було справжнє взаєморозуміння потрібен час і аби обоє партнерів однаково пройшли половину шляху до цього. 

Хто такий Аїд аль-Карні?

Це популярний саудівський проповідник, мусульманський учений та письменник.

Редакція Пошепок ділиться з вами його порадою з врегулювання сімейних конфліктів!

Поради для нього і неї

Якщо між закоханими назріває непорозуміння є метод який дозволить його вирішити.

На одній із зустрічей з мусульманською аудиторією він сказав: “Не тільки Ейнштейн та Ньютон можуть робити великі відкриття. Схід теж на щось здатний”.

Якби ці поради прочитали всі чоловіки, то сотні жінок стали щасливішими, а стосунки міцнішими в рази!

Якщо у вас раптом виникли розбіжності з дружиною, не можна підвищувати голос, залякувати чи говорити, що вона не має рації. Будь-якій жінці треба виговоритися – ось і дайте їй це зробити. Тільки не потрібно дивитися в комп’ютер або телевізор.

Найкраще, що ви можете зробити як чоловік, – капітулювати перед дружиною. Схиліть голову і смиренно слухайте. Найголовніше – мовчіть. Незалежно від того, праві ви чи ні.

Скажіть їй, що вона має рацію і що ви каєтеся перед Всевишнім. Обіцяйте, що такого більше ніколи не повториться. 

Скажіть, що благаєте її про прощення, що припустилися помилки – самі не знаєте, що знайшло. І що ви дуже каєтесь…

Жінка завжди емоційна, нею правлять почуття. І, як правило, вона добріша, сердечніша і милосердніша за чоловіка. Жінка доглядає хворих і близьких, коли сама хворіє. Жінка виношує свою дитину, годує її, притискаючи до грудей. Вона дарує душевне тепло чоловікові. Дбає і доглядає. 

Тому капітулюйте перед своєю дружиною і навіть не намагайтеся їй суперечити!

5 хвилин вашого часу можуть врятувати нерви й вам і вашій дружині. Чому вислухати дівчину чи дружину так важливо у момент, коли вона емоційна та стурбована?

Це елементарно, але можливо нашим чоловікам не знайомо. Бо за ці 5 хвилин вислуховувань ви дізнаєтесь багато корисного від своєї обраниці.

Ви почуєте чим вона переймається. Ви зблизитесь з нею. Ви запобіжите наступним конфліктам. Ви навіть зможете дізнатися про який подарунок вона мріє і зробити їй сюрприз у найближче свято.

Проте, якщо ви не вислухаєте жінку у цей момент ви не уникнете цього й наступного разу, бо вона зробить так, що у вас не залишиться вибору. Тоді вам обом може стати непереливки, а сварка призведе до погіршення стосунків.

Тому все просто! 5 хвилин вислуховувань і вибачень владнають будь-який конфлікт. Не забувайте обіймати кохану, говорити їй теплі слова та допомагати.

Міцних вам стосунків!

А ваш коханий вміє вислухати вас?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector