5 книг, які ви проковтнете за вечір, але запам’ятаєте на все життя

Хороша книга є найкращим другом, який здатен розвіяти усі внутрішні сперечання та розставити усі крапки над «і». Саме в книгах ми можемо знайти відповідь на найболючіші запитання. Окрім цього, також читання є хорошим способом проведення часу, який допомагає забути про щоденні турботи та поринути у новий світ пригод. 

5 чудових книг, які ви із задоволенням прочитаєте

Для вас ми пропонуємо перелік чудової літератури, яка зачіпає глибинні аспекти нашого життя. 

«Який є чоловік»

Автор: Девід Солой

Ця книга складається з 9 частин-новел. Усі вони мають свою історію, але пов’язані місцем дії та темою. Сюжет розгортається в різних містах Європи. В книзі розповідається про проблеми чоловіків різних вікових та їхні кризові моменти життя. Автор буквально проникає вглиб світоустрою людини, розкриваючи раннє буття.

«Я її любив. Я його любила»

Автор: Анна Гавальда

Цей роман демонструє те, що є найстрашнішим у стосунках — зрада. Як гідно вистояти перед таким ударом долі та де взяти сил, щоб це пережити. Жінка зимового ранку дізнається про зраду чоловіка. Батько чоловіка намагається розвіяти невістку з онуками від цієї новини та відвозить їх в будинок за містом. Що обіцяє відвертість з батьком людини, яка кинула вас? І

“Куди приводять мрії”

Автор: Річард Матесон

Розповідь про нескінченну подорож різними світами та всесвітами після смерті, яка випала чоловікові Крісу Нільсенцу. Саме завдяки їй він врятував себе від відчаю та віднайшов справжнє кохання. Це справжній бестселер, який призвів до дискусій у літературному середовищі. 

«Винні зірки»

Автор: Джон Грін

Хейзел і Огастус – не звичайні підлітки: вони страждають від серйозного захворювання, але не хочуть здаватися. Молоді люди попри все залишаються підлітками – уїдливими, невгамовними, запальними, які протестують, в однаковій мірі готовими на ненависть, і на любов. Вони закоханні один в одного, але не знають, що чекає на них в майбутньому. 

«Друге життя Уве»

Автор: Фредрік Бакман

На перший погляд Уве — найнещасливіша людина на світі. Літній в’їдливий буркотун, дістає сусідів вічними причіпками. Його дратують неправильно припарковані машини, кинуте повз урну сміття, розмови продавців та бюрократи.  Але у буркотливого педанта — велике добре серце. І коли молода сім’я нових сусідів випадково пошкоджує автомобілем його поштову скриньку, ця подія стає початком неймовірно зворушливої історії про втрачену любов, несподівану дружбу та розлуку…

Які книги читаєте ви?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: