5 коротких мультиків про сім’ю, що надихають (відео)

В сімейних стосунках не обходиться без конфліктів, кожне покоління має власне бачення щодо різних подій, що трапляються в нашому житті. Стосунки з родиною можуть здаватися нам такими звичними і буденними, що ми взагалі припиняємо замислюватися над ними. Однак ці зв’язки є дуже цінними, адже вони створюють для  нас відчуття опори, приналежності, щоб не сталося.

Для вас ми підготували мультфільми, які лише підкреслюють важливість того, що ми маємо. Краще не сперечайтеся з рідними, а просто перегляньте ці короткометражки!

Can I Stay/Чи можу я залишитися

Любов та турбота – це те, що ми прагнемо відчувати чи не щодня. Коли нам не вистачає ласки від рідних людей, то ми відчуваємо дискомфорт, хоча й не одразу розуміємо, в чому справа. От те ж сталося з головною героїнею мультфільму – дівчина довгий час проживала на вулиці в абсолютні самотності. Однак згодом все її життя змінилося, коли вона зустріла чарівну консервну банку.

Father And Daughter/Батько та дочка

Європейські аніматори створили неймовірну стрічку, яка змушує задуматися про різноманітні аспекти за нашого життя. Головні герої мультфільму – батько й донька, які багато часу проводять разом. Вони й катаються на велосипеді, й просто прогулюються, постійно спілкуються. Однак час невблаганний. донька стає старшою й змушена іти в доросле життя. Однак навіть крізь роки дівчина не забуває, про ті щасливі моменти, проведені разом з батьком.  

Geoff/Джефф

Інколи діти стають справжнім стимулом для батьків, щоб рухатися вперед. Вони надихають дорослих на нові звершення. Зокрема головний герой мультфільму присвятив багато часу та зусиль, щоб створити власний рецепт ідеальних консервованих бобів. Однак досягти цієї мети йому допомогли діти-підлітки. Хто ж мін подумати, що така командна робота дасть результат. 

Little Red Riding Hood — Fixed Fairy Tales/Червоний капелюшок — виправлені казки

Загалом виробники цього мультфільму часто беруть класичні казки, однак надають їм нового кінця. В цьому епізоді розповідається про Червону Шапочку і її зустріч з Великим поганим Вовком. В класичній розповіді Червона шапочка через власну наївність повірила Вовку й тим самим ледь не прирекла бабусю на смерть. Однак в цьому епізоді все по-іншому. 

Parfum fraise/Полуничний аромат

Макото – головний герой мультфільму, якого практично завжди переслідують бандити. В чоловіка не легке життя, йому завжди потрібно бути напоготові. Нахаби навіть напали на нього, коли той разом зі своїм малим сином Казукі виходить із кінотеатру після перегляду фільму про улюбленого супергероя. Тоді в маленького хлопчика починають закрадатися сумніви – можливо, його батько, також бандит. Однак це не заважає йому любити. Стрічка призначена для дітей старше 13-ти років, бо вона містить сцени насилля.

Ви любите такі мультфільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector