5 кращих стрижок, які підходять практично всім

Суть жінок полягає в тому, що нам постійно хочеться змін. Благо такі ідеї в основному концентруються у сфері краси. Навіть в ситуації, коли ми абсолютно задоволені своїм зовнішнім виглядом, нам хочеться відчути приємні зміни. Пофарбувати волосся, зробити новий макіяж, вибрати новий манікюр. Кращі модні жіночі стрижки 2020-2021 роки допоможуть завершити образ і підкреслять вашу індивідуальність.

1. Каре

Якщо ви не наважувалися відрізати своє волосся і зробити стрижку каре минулого року, вдихніть з полегшенням, тому що у 2021 році стрижка каре займає топові позиції. Жіноча стрижка каре з варіантами її виконання не має рівних. З нею ви можете кожен день виглядати по-новому. Незалежно від того, яке у вас волосся – тонке або густе, довге або середньої довжини. Ви зможете підібрати свій варіант каре.

2. Стрижка «сессон»

Хочете виглядати стильно, але при цьому не витрачати купу часу на укладку волосся? Є оригінальне розв’язання вашої проблеми – стрижка сессон. Все що вам потрібно, це висушити феном голову і ваше волосся саме лягає в стильну зачіску. Стрижка сессон дозволить вам залишитися загадковою і неповторною, оскільки має масу варіантів укладання.

3. Довге волосся

Довге волосся шикарно переливається на сонці, по ньому не так помітно – густе вони або рідке. Довге волосся – є найкращою природною прикрасою будь-якої дівчини.

Маючи довге волосся, можливо створювати безліч різних зачісок, з якими щодня є можливість виглядати зовсім по-різному. До того ж довге волосся не треба часто підстригати, а достатньо лише один раз за 2-3 місяці відвідати перукаря, щоб підрівняти кінці. 

4. Каскад

В цьому році в моду повернулася одна з найпопулярніших в нульових роках – стрижка каскад. Її люблять багато дівчат за можливість візуально зробити волосся більш об’ємними. У цій стрижці верхні шари волосся трохи коротші нижніх, внаслідок чого можна надати бажану форму і об’єм. Варіантів створення багатошарової стрижки, яка однаково добре виглядатиме на довгому, короткому і волоссі середньої довжини – десятки.

5. Короткі асиметричні стрижки

У цій стрижці завжди відсутня симетрія. Не важливо, на яку довжину волосся вона зроблена. Найголовніше правило – це різна довжина пасм та ваша фантазія. За допомогою такої стрижки, ви зможете легко підкреслити свою індивідуальність, а також без жодних зусиль створите оригінальний та неповторний образ, який можна за бажанням змінювати з повсякденного до авангардного.

Якщо ви ще досі думаєте, яка стрижка вам більше підійде, то перед стрижкою кілька разів подумайте і зважте всі «за» і «проти». Тільки після цього приймайте остаточне рішення.

А які стрижки подобаються вам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector