5 медичних процедур, від яких варто відмовитися назавжди

Корисні поради. 

Страхові компанії США провели цікавий аналіз методів лікування та намагалися визначити, що завдає людям більше шкоди, ніж користі. Сьогодні ми вас хочемо ознайомити з цими процедурами, щоб ви розуміли на що йдете, коли вам пропонують це у медичних центрах. 

Комп’ютерна томографія

За допомогою комп’ютерної томографії ми отримуємо тривимірне зображення органу та детально діагностувати його стан. Дуже часто такий метод використовують комерційні клініки, а процедуру цю найчастіше називають профілактичну. 

Під час комп’ютерної томографії відбувається неймовірне навантаження на організм через опромінювання. Вплив томографії становить 1500 рентгенівських знімків під час проведення діагностики. Ні в якому разі це не можна проводити регулярно, адже це завдає непоправної шкоди здоров’ю. 

Стентування

У звужену бляшку судиною встановлюють стент, протипоказанням для цього методу є звуження коронарних артерій. Виконується процедура за призначенням лікаря і при відсутності певних протипоказань. Стегно обирають лише після комплексного обстеження.

Хоча стенти мають певне покриття, вони все одно завдають шкоди організму. Після стентування можливий тромбоз коронарних судин. Дешеві стенти можуть спричинити рестеноз артерій. 

Ангіографія легень

Рентгенівське обстеження, яке фіксує процес кровопостачання крові до легень. Випромінювання під час цієї процедури шкідливе для організму. Вдаються до цієї методики тоді, якщо існує підозра закупорка легеневих артерій тромбом. 

Трансегофагіальне ехокардіо

Під час такого обстеження проводиться діагностування серця та судин. Така процедура є не лише шкідливою, а й дорогою. Проводять цю процедуру для того, щоб визначити стан клапану, а також зрозуміти, чи потрібно робити операцію.

Допускається виконання цієї маніпуляції перед операціями по відновленню ритму у пацієнтів, які страждають миготливою аритмією. 

УЗД сонних артерій

Ця процедура не є настільки шкідливою, як інші й рекомендована усім після 35 років. Так фахівці встановлюють стан сонних артерій. От чому ця процедура потрапила в цей список, не уточнюється.

Антибіотики

У нашій вітчизняній медицині часто використовують цей метод лікування і це справжня проблема. Фахівці інколи просто не хочуть шукати альтернативи. Антибактеріальна терапія може призвести до довготривалих ускладнень в організмі. 

Ви коли-небудь здійснювали ці вищеперелічені процедури?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: