5 містичних місцин, від яких аж мороз іде поза шкірою! Важко повірити, що в Україні можна таке відвідати…

Не треба їхати далеко, аби полоскотати нерви цікавими та містичними історіями! Треба лишень трохи більше дізнатися про країну, у якій пощастило народитися.

Ділимось чудовою підбіркою найбільш містичних місць України

Мавринський майдан

Або, як його ще називають, український Стоунхендж. Знаходиться це дивовижне місце на Дніпропетровщині, поблизу міста Павлоград. Ніхто не береться сказати точно, коли рельєфні земляні вали зʼявились на цьому місці. Але ходять чутки, що цим рельєфам понад шість тисяч років! А найцікавіше те, що кожного року в день весняного рівнодення сонце заходять прямісінько в центр цього майдану. Деякі місцеві вірять, що саме на цьому місці проводились різноманітні словʼянські обряди. Також існує думка, що Мавринский майдан – це генератор життєвої енергії. Саме тут можна відновити свої внутрішні сили, заспокоїтися, зарядитися позитивними емоціями. Заворожує, чи не так?

“Гніздо блискавок”

Містики вистачає і в селі Купище, що на Житомирщині. Довго між місцевими ходили чутки, що в одному ж і тому місці з-під землі постійно виходять блискавки! І там ставало так світло, наче хтось вмикав добрячий прожектор. Дуже швидко ці чутки дійшли до археологів, які завітали в село з розкопками. Там вони знайшли бронзову статую невідомого походження із написами мовою, яку і досі ніхто не впізнав. А в 1990-х роках тут були знайдені кам’яні блоки, римські та боспорські монети. Кажуть, у такі місця найбільше притягуються блискавки. Тому радимо дослухатись до порад розумних людей і в непогоду оминати цю місцину десятою дорогою. 

Пошепки

Три криниці

Здавалося б, це звичайна річ для Суботова. Але не все так просто, як здається. Ці три криниці знаходяться на цьому місці ще з часів Богдана Хмельницького. Якщо вірити легендам, раніше тут знаходився військовий шпиталь, І от одного разу завітало в село троє вершників та привезли із собою поранених. Такі вони були важкі, що жоден лікар за них братися не хотів. Тоді наказав гетьман, аби прислали до них знахаря. Той і травами їх лікував, і водою джерельною випоював. Усе робив, щоб хлопців до життя повернути. І ті таки оклигали. А як зовсім здоров’я набралися, то викопали по криниці. 

Місцеві дівчата знають: як випити одразу з трьох цих криниць, то вже через три дні доля на судженого вкаже.

Кримські піраміди

Якщо вірити вченим, з’явились ці піраміди між мисами Форос та Балаклава ще 7-10 тисяч років до н.е. Не помітити їх було важко, адже одна з них сягає аж 72 метри завширшки та 45 метрів завдовжки. Поблизу неї знаходиться ще шість трохи менших пірамід. Здається, що ніякою містикою тут і не пахне. Але археологи стверджують, що розкопки давались їм вкрай важко. Техніка не працювала, камери виходили з ладу. Ці аномалії пояснити не можуть і досі… А от у середині, до речі, знайшли щось дуже схоже на сфінкса.

Кам’яна Могила

Село Мирне Запорізької області теж славиться однією цікавою місциною. Багато хто каже, що це – справжнє місце сили та життєдайної енергії. Мова йде про Кам’яну Могилу, що вкрита петрогліфами сакрального значення.  Учені вважають, що ці написи – частина ритуалів, що проводились тут. Але ще кажуть, ніби наскельні малюнки які можна тут побачити – ніщо інше, як перші зразки писемності людства. Але кожен сам обирає, у яку версію вірити.

Ви бували в таких місцинах? Діліться враженнями!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector