5 модних провалів, які здійснюють на весіллі

При підготовці до весілля і виборі весільного вбрання помилок не уникнути. Ми попереджаємо і розповідаємо про найпопулярніші модні провали.

Весілля — одне з найпрекрасніших подій в житті! І, звичайно, ти так довго мріяла про цей день, що давно спланувала весільний наряд і тепер хочеться надіти все найкрасивіше і відразу. Але багато, не означає добре. Ми вирішили заздалегідь попередити тебе про найгрубіші модні помилки, які наречені часто роблять на весіллі.

Дуже вузька весільна сукня

Навіть якщо перед весіллям ти сиділа на дієті, пропадала в спортивному залі і місяцями домагалася фігури своєї мрії, занадто відверта сукня — не найкращий варіант весільного вбрання. Так, воно буде виграшно підкреслювати твій силует, але під час торжества ти можеш ніяково повернутися, випити занадто багато води або шампанського, активно рухатися, що воно просто підведе тебе в найбільш невідповідний момент. Ти ж не хочеш, щоб плаття у всіх на очах раптом тріснуло по швах?

Якщо все-таки хочеться приміряти силуетне плаття, стався до його вибору особливо відповідально. По-перше, вибирай м’які тканини, що тягнуться, а по-друге, попроси продавця дозволити походити в ньому трохи довше. Потанцуй у весільному вбранні, присядь, попозуй перед уявним фотографом — тобі має бути легко і комфортно в ньому рухатися! Зверни увагу, що з особливою увагою варто поставитися і до суконь з мереживними декоративними вставками — тонкий матеріал або мереживо не повинно натягатися на тілі.

Занадто багато декору в зачісці

Продумуючи весільний наряд, ти мріяла про високу зачіску. А ще про фату, діадему, квітковий вінок і шпильки зі стразами. І, звичайно, помітна блискуча біжутерія теж в твоєму списку. Стоп! Прикрасивши всім перерахованим свої локони, ти не зробиш краще. Зупинись на чомусь одному: фати, невеликої діадеми або шпильки з квітами буде досить. Крім того, чим ефектніше буде зачіска і декор, тим витонченіше повинні бути твої прикраси.

Занадто відверте декольте

Так, ти хочеш блищати! Але наречена — це втілення витонченості, ніжності і чарівності. У білосніжній сукні ти повинна нагадувати чарівну принцесу, а ніяк не артистку кабаре. Гостям не обов’язково бачити твої груди, тим більше якщо ти щаслива володарка пишних форм. Відверте і занадто відкрите декольте в списку табу!

Занадто пишна сукня

У принцеси повинно бути пишне повітряне плаття. Але тільки, якщо рухатися в ньому їй зручно і комфортно. Занадто пишні сукні з кринолінами, нескінченними шарами спідниць, шлейфом знадобляться тобі виключно для фотосесії. Якщо хочеться приміряти пишну сукню, то нехай вона буде тільки для церемонії і фотографій, для торжества і вечірки підбери другий більш зручний весільний наряд.

Екстравагантний весільний наряд

Ти любиш дивувати і в голові у тебе багато креативних ідей? Перш, ніж спроектувати їх на свій весільний наряд, подумай: чи в такому стилі у тебе весілля? Чи сподобається наряд твоїм гостям? Чи буде тобі в ньому комфортно? 
Так, в першу чергу, ти повинна подобатися собі, але чи зможеш ти залишатися спокійною, якщо твій екстравагантний наряд не всі зрозуміють? Залиш його для креативної фотосесії, а для самого весілля підбери помітні прикраси, незвичайну зачіску або букет.

А що думаєте з цього приводу ви? З нетерпінням чекаємо ваших коментарів!

I
Загрузка ...