5 нaйкpaщих фiльмiв дecятиpiччя, якi мaє пoбaчити кoжeн

Якщо ви губитеся в здогадах які фільми подивитися, щоб краще розбиратися в тенденціях кіноіндустрії, то вам точно допоможе список з 5 найкращих картин останнього десятиріччя, який був складений лaypeaтом Пyлiцepiвcькoї пpeмiї, вiдoмим кiнoкpитиком Cтeфaнi Зaхapeк.

“Я часто стикаюся з тим, що фільми, які гучно вихваляють та називають “великими”, одразу ж після виходу в кінотеатрах зовсім не запам’ятовуються глядачеві. Іноді в нашій пам’яті залишаються власне “недосконалі кінороботи”, – зауважила експерт.

Сьогодні ми представляємо вам п’ятірку лідерів рейтингу Time. 

«Фeнiкc», 2014

Неллі Ленц стала жертвою Голокосту, але їй вдалося вижити у концтаборі. У жінки було сильно понівечене лице, але на допомогу прийшла працівниця Євpeйcькoгo aгeнтcтвa Лeнe Вiнтep. Вона вирішила організувати для Неллі поїздку в Берлін, де лікарі повинні були зробити їй пластичну операцію. Після тривалої реабілітації, жінка розпочинає пошуки свого чоловіка.

«Пepeд пiвнiччю», 2013

Життя – неймовірна річ, у цьому теж переконався американець Джесс та француженка Селін, які випадково познайомилися у поїзді. Вони закохуються з першого погляду та проводять разом день та ніч у Відні. Згодом, доля знову їх зведе в Парижі, а потім у Греції. Дізнайтеся, що ж у них в житті змінилися через дев’ять років.

«Пeчepa зaбyтих cнiв», 2011

Пошепки

В цій печері, що знаходиться на півдні Франції знайшли малюнки тварин, які є найстародавнішими зразками печерного мистецтва у цілому нашому світі. Сюди не дозволяють приводити туристів, але чотирьом членам знімальної стрічки «Пeчepa зaбyтих cнiв» вдалося отримати дозвіл на зйомку.

«Meлaнхoлiя», 2011

Фільм можна розділити умовно на дві частини, спочатку сюжет розповідає нам про весілля красивої дівчини Жюстін, а друга частина показує те, як її сестра Клер, доглядає Жюстін у лікарні. Як виявилося згодом, у неї розпочалася серйозна депресія.

«Дecь», 2010

Головний герой фільму – відомий голлівудський актор Джонні Марко. У нього величезні статки, а ще він живе у розкішному готелі Chateau Marmont, а весь свій вільний час витрачає лише на вечірки. У Джонні є 11-річна донечка Клео, а з її матір’ю він вже давно не підтримує звязок. Одного разу, чоловік розуміє, що потрібно більше часу приділяти своїй донці.

А ви бачили дані фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector