5 найкращих фільмів десятиріччя, які має побачити кожен

Сьогодні ми вам хочемо продемонструвати список фільмів, які видання Time назвали кінострічками десятиріччя. Список був складений за рекомендаціями відомого кінокритика Стефані Захарек, жінка також є лауреатом Пулітцерівської премії. 

От що вам точно потрібно переглянути! Ви отримаєте масу задоволення!

«Фенікс», 2014

Неллі Ленц прийшлося не легко, адже вона ледь не загинула в концтаборі. Поранена жінка стала жертвою Голокосту. Лене Вінтер – працівниця Єврейського агенства вирішила допомогти бідній жінці, тому оплачує їй поїздку до Берліна, де потім Неллі мали б зробити пластичну операцію. Після цього жінка намагається побудувати нове життя, однак виконати це не так легко.

«Перед північчю», 2013

В поїзді француженка Селій знайомиться з американцем Джессом. Згодом вони вирішують разом провести вихідні у Відні, де між обома спалахує кохання. Їм було суджено зустрітися ще у Греції, Парижі… Сюжет фільму розкриває нам, що змінилося у житті головних героїв протягом цих 9 років. 

«Печера забутих снів», 2011

Стародавні малюнки тварин на стінах печери Шове цікавили багатьох осіб, оскільки вони є зразком справжнього печерного мистецтва сивої давнини. Однак печера довгий час була закрита як для туристів, так і для місцевих жителів. Й ось чотири щасливці все-таки отримали дозвіл для зйомок у цьому місці.

«Меланхолія», 2011

Жюстін – юна дівчина, яка готується до власного весілля. Саме про неї розповідається в першій сюжетній лінії. Потім трапляється жахлива катастрофа, й друга частина присвячена її сестрі Клер, яка доглядає за Жюстін у лікарні. Виявляється, вона впала у серйозну депресію. 

«Десь», 2010

Джонні Марко – голлівудський актор, який веде розмірений спосіб життя. Він вже досяг успіху, а у його кишенях багато грошей. День за днем чоловік проводить час на вечірках та в розкішних готелях. Правда, у нього є ще одинадцятирічна донька, з якою він проводить дуже мало часу. Й одного дня Джонні вирішує все змінити.

До ТОП-10 також увійшли фільми: 

  • «Джон Вік»,
  • «Сельма»,
  • «Місячне сяйво»,
  • «Загублене місто Z»,
  • «Рома». 

Чи переглядали Ви ці фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector