5 основних помилок, які допускають господині під час варіння моркви

Здається, що варити моркву взагалі не складно, просто залив водою і все. Але навіть в такій простій справі можна допускатися помилок, які можуть зіпсувати якість продукту. Я впевнена, що ви не знали про правила приготування моркви. Тепер я роблю тільки так. А поділилася ними зі мною моя подруга, яка нещодавно влаштувалася поваром в один дорогий ресторан. Так що ділюся з вами секретами високої кухні!

1.Чи не очищайте овоч

Більшість людей перед тим, як варити моркву, очищають її від шкірки, але це груба помилка. В каструлю слід відправляти неочищений овоч. Можете просто ретельно його промити під проточною водою – цього буле достатньо. Тим паче, що з вареної моркви знімати шкірку значно легше. Такий спосіб варіння збереже в продукті всі вітаміни та мікроелементи. 

2. Не ріжте моркву

Краще овоч не нарізати перед варінням, оскільки тоді буде більше шансів, що продукт перевариться. Нарізати моркву можна тоді, коли вона вже готова.

3. Не використовуйте холодну воду

Ні в якому разі не можна заливати моркву холодною водою, а потім варити – спершу слід дати воді закипіти, а тоді відправити в каструлю моркву. Тоді корисний сік залишиться в шкірці овоча й не вийде назовні.

4. Варіть з кришкою на одному вогні

Дотримуйтеся одного золотого правила: під час варіння моркви не можна зменшувати або збільшувати вогонь. Варіння має відбуватися протягом однієї температури – тоді морква зберігає більшість корисних речовин  та й навіть варена  залишається соковитою. Також обов’язково використовуйте кришку під час приготування. 

5. Важливо не переварити 

Якщо моркву надто довго тримати на вогні, то вона втратить свій аромат, усі вітаміни, ще й стане м’якою. Згідно з нормами, моркву можна варити не більше 25 хвилин, а не до тих пір, поки ви зможете її проколоти виделкою. Час варіння овоча ще залежить від його розмірів. 

Правильно зварена морква зробить звичні страви особливими!

Чи знали Ви ці правила?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector