5 основних речей, завдяки яким доросла жінка дасть фору молодій в очах чоловіка

Недостатньо бути розумною, вміти орієнтуватися у своїй спеціальності, володіти великою кількістю знань. Важливо в житті бути мудрою жінкою, яка має не тільки знання, а й досвід. Адже найчастіше ми вчимося на помилках. У вас є прекрасна можливість дізнатися, якими рисами і правилами керується мудра жінка, ви зможете почерпнути для себе щось корисне.

1. Незалежність від думки інших людей

Соціальний статус і загальноприйняті цінності сковують розум. Людина не може об’єктивно оцінювати те, від чого залежить. Мудра жінка ніколи не посилатиметься в розмові на чужі обставини життя або побуту. Фрази «Що люди скажуть?» або «А от моїй подрузі чоловік вже п’яту шубу купив» — не з її лексикону.

2. Порядність

Така жінка точно знає, що бумеранг завжди повертається до відправника. Досвід підказує їй, що доставлення незручностей іншим людям на догоду своїм інтересам — це бомба уповільненої дії, кинута у власне майбутнє. Така жінка ніколи не стане доводити свою правоту, якщо побачить, що з її вини ущемлені чиїсь інтереси. І завжди постарається виправити становище.

3. Саморозвиток

Скільки ми знаємо прикладів успішних бізнес-леді, які не зуміли побудувати свого щастя — у кожного знайдеться як мінімум пара таких знайомих. Щоб створити і розвинути власну справу, потрібен живий і конструктивний розум. Реальність підприємництва заснована на ясних і непохитних принципах отримання вигоди. А це мало сумісно з добротою і порядністю. Для мудрої жінки в пріоритеті не тільки кар’єрне, але і духовне зростання.

4. Пріоритет духовних цінностей

Зрозуміло, мудра жінка, як і будь-яка інша, бажає для себе — і має на те повне право — кращої долі. Але, на відміну від інших, мета її життя не зводиться до грошей і достатку. Вона знає, що матеріальне благополуччя — приємне і важливе доповнення до особистого щастя, а не навпаки. 

5. Наявність друзів

І мова не йде про колег, з якими вона базікає за обідом. Подружки, що заходять в гості на вихідних, і навіть ті, з ким вона спілкується з пелюшок — не те. У мудрої жінки є друзі — перевірені часом і труднощами люди, з якими вона довгі роки вибудовувала відносини, засновані на взаємовиручці і розумінні.

А ви погоджуєтеся з написаним?

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: