5 ознак лицемірних людей, які можуть бути навіть у вашому найближчому оточенні

Лицемірство – основна ознака сучасного світу, повсюди ми зустрічаємо облесливих людей, які зустрічають широкою посмішкою, а проводжають гидкими словами (які часто говорять вже за спинами). Інколи ми навіть можемо і не підозрювати, що не подобаємося комусь, адже лицеміри – справжні маніпулятори. Вони здаються доброчесними, адже роблять все, щоб у вас не закралася ніякі сумніви, а в найвідповідальніший момент – обманюють й зраджують, чим завдають багато клопоту.

Як зрозуміти, що поруч з вам лицемір?

1. ЇХ ВЧИНКИ ГОВОРЯТЬ ГОЛОСНІШЕ ЗА СЛОВА

Перше червоне світло, на яке точно слід звернути увагу: такі люди багато говорять, щоб ви нічого не запідозрили, однак в реальності не збираються нічого робити. Їхні промови дійсно спокушають, а ще вони можуть всипати обіцянками й компліментами. Однак коли доходить до справи – просто зникають. При цьому завжди знають, як виправдати такий низький вчинок.

2. ВОНИ ВІДЧУВАЮТЬ СВОЮ ПЕРЕВАГУ НАД ІНШИМИ

На словах ці люди будуть переконувати у власній скромності, однак насправді можна зрозуміти, що вони хочуть відчувати себе кращими. А ще вони створюють такі ситуації, у яких у вас практично не буде права вибору. Все має відбуватися так, як вигідно лише їм.

3. ВОНИ ЗАВЖДИ РОБЛЯТЬ ВИННИМ КОГО ЗАВГОДНО, АЛЕ ТІЛЬКИ НЕ СЕБЕ

Лицеміри ніколи не признають своєї вини, вони щиро вірять, що всі навколо їм щось повинні. При цьому дуже дріб’язкові й завжди наголошують на помилках інших. Чужі похибки вони не забувають, адже для них це шанс підірвати впевненість в собі іншого і принизити.

4. ВОНИ ЯВЛЯЮТЬСЯ РАБАМИ СВОГО ЕГО

Для лицемірів найважливіше – це їхнє его, вони зважають на думку інших, адже це певна оцінка їхнім старанням. При цьому егоїзм та прагнення до власного комфорту перетворюють стосунки з ними в справжній кошмар. Лицеміри будуть вдавати дуже милих та щирих людей на першому знайомстві, однак з часом стануть відкривати свою справжню сутність. Подвійне дно рано чи пізно стане помітним, навіть якщо ви зловите їх на обмані, вони ніколи в цьому не признаються. 

5. ВОНИ ТИСНУТЬ НА ЖАЛІСТЬ

Лицеміри часто маніпулюють іншими, щоб досягнути бажаних цілей, вони вдають з себе жертву, тиснуть на жалість, адже це найлегший спосіб переконати когось. Саме ці особистості часто приміряють на себе образ жертви, особливо, коли їм потрібна чиясь допомога. Вони своїми мелодраматичними історіями вичавлюють з вас сльозу, не виказуючи вам при цьому навіть краплі подяки за підтримку.

Ці особистості не цінують доброту інших людей, тому часто зловживають хорошим ставленням до себе.

Вам зустрічалися лицемірні люди?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector