5 ознак, що чоловік по-справжньому кохає, а не грає з вами

Кохання — це чудове відчуття, воно з’єднує двох практично чужих людей й допомагає створити нову сім’ю. Однак багато жінок засліплені цим почуттям, тому не завжди можуть зрозуміти, насправді кохає їх чоловік чи просто використовує. В стосунках варто навчитися робити висновки не з того, що говорить партнер, а з того, що він робить.

Тому ми пропонуємо переглянути 5 ознак, які притаманні чоловікові, який дійсно вас кохає і має серйозні наміри.

5 ознак кохання, які справжній чоловік проявляє на ділі:

1. Він оточує жінку турботою і комфортом

Чоловік прагне оберігати свою жінку від проблем та всіх негараздів. Він захищає її, намагається оточити турботою та комфортом. Таке прагнення зазвичай проявляється в дрібницях, які жінка не завжди помічає: вранці приготовлений сніданок, забирає з роботи чи просто купляє ліки. 

2. Він захищає її та не дає образити

У будь-яких ситуаціях він завжди буде ставати на сторону своєї дружини. Такий чоловік буде захищати свою кохану не лише від явних хуліганів чи агресорів, а навіть від токсичних людей, які просто користуються його партнеркою. Він прагне зробити все, щоб кохана менше встрягала в конфлікті ситуації, менше переживала та нервувалася. 

3. Він бореться за ваші стосунки

Криза в стосунках чи охолодження почуттів трапляються у всіх, особливо, якщо ви вже довгий час разом. Однак чоловік, який дійсно кохає, ніколи просто не обернеться і не покине кохану. Він буде готовий йти на компроміси, щоб вирішити складну ситуацію і повернути все на свої місця. Чоловік не відпустить кохану без боротьби. 

4. Він пишається вами

Закоханий чоловік буде бачити у своїй жінці ідеал, а всі її досягнення прирівнювати до своїх. Йому важливий ваш розвиток, успіх, тому й він буде ділитися ними з рідними. Чоловік не буде обговорювати вашу зовнішність, а тим більше говорити такі фрази: «У неї великі груди, ні в кого з моїх попередніх дівчат таких не було».

5. Він не йде від серйозних розмов

Справжній чоловік буде завжди відкритим до щирої та відвертої розмови, особливо, якщо це стосується певних протиріч чи різних поглядів. Він розуміє, що в стосунках є дві особистості з власним баченням ситуації, тому варто навчитися слухати й шукати виходи з наявної проблеми. Такий чоловік не буде боятися відповідальності й не стане відділятися від коханої стіною непорозумінь. 

Що б Ви ще додали в цей список?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: