5 ознак закупорених артерій

Артерії нашого тіла життєво важливі для здоров’я. Без повністю функціонуючої системи артеріальних судин кров в нашому організмі не може бути ефективно доставлена ​​до органів. Тому важливо, щоб наш спосіб життя сприяв здоров’ю цих кровоносних судин.

Закупорка артерій може призвести до різних патологічних станів, деякі з них потенційно небезпечні для життя. Серед цих станів серцевий напад, інсульт і серцево-судинні захворювання. Крім того, через закупорку артерій може виникнути цілий ряд захворювань, в тому числі: втрата зору, артрит і хронічний біль.

1. Біль в нижній частині спини

Артерії нижньої частини спини є одними з перших ділянок, де накопичується наліт. Таким чином, біль в попереку є поширеним першим симптомом закупорки артерій. Біль у попереку може виникнути, коли зменшений приплив крові до спини послаблює диски, які згладжують хребці, що призводить до хворобливих гриж дисків і защемлення нервів.

Артеріальний дефект в ділянці спини є досить поширеним станом. Врахуйте, що приблизно 10% населення будуть демонструвати прогресуюче блокування в нижній частині спини до 20 років. Завдяки цим знанням нашим дітям корисно ходити на огляд принаймні один раз на рік.

У дослідженні, проведеному Європейським журналом судинної і ендоваскулярної хірургії, люди, які страждають хронічним болем у спині, мають підвищений ризик розвитку закупорки поперекових артерій.

2. Біль в гомілці

Артеріосклероз — потовщення і затвердіння стінок артерій — також може блокувати артерії, які доставляють кров до ніг. Коли це відбувається, люди часто відчувають біль в гомілці, стан, відомий як кульгавість.

Ті, хто курять, відносяться до групи більш високого ризику, ніж ті, хто цього не робить. Незалежно від того, коли цей симптом виявлений, лікар повинен провести діагностику якомога швидше.

На щастя, цей стан можна зупинити. Вживання в їжу більшої кількості рослинної їжі і меншої кількості продуктів тваринного походження може відносно швидко виправити кульгавість. Насправді, біль може бути зменшена протягом декількох тижнів і не повторюватися протягом усього життя, якщо будуть зроблені відповідні зміни.

3. Дискомфорт або біль в ногах і стопах

Захворювання периферичних артерій (ЗПА) — це накопичення холестерину і бляшок, які можуть виникнути в кінцівках. ЗПА часто призводить до дискомфорту в ступнях і ногах, що потенційно обмежує здатність ходити. У гірших випадках ЗПА досить розвинений, щоб привести до втрати кінцівки.

Ще раз, прості тести ідентифікують проблеми, такі як ЗПА. Під час звичайного медичного огляду лікар перевірить пульс стоп. Крім того, лікар також може провести скринінг, який визначає кількість кровотоку в щиколотці.

Люди з частими болями або втомою в ногах повинні бути перевірені на ЗПА. Минулі або нинішні курці мають підвищений ризик розладу, як і ті, у кого ЗПА і інші захворювання серцево-судинної системи передаються генетичним шляхом.

4. Складка на вусі

Одним з найбільш дивних ознак закупорки артерій є складки на вухах. Тепер хвилинна пауза, коли близько половини наших читачів стоять перед дзеркалом … ласкаво просимо назад!

Серйозно, в медичних звітах згадуються складки на вухах як тиха ознака ішемічної хвороби серця (ІХС). Більш конкретно, вушна складка, яка проходить по діагоналі від слухового проходу до нижнього краю мочки вуха.

Це досить спірна ознака закупорки артерій, хоча, можливо, варто запланувати планову перевірку. Звичайно, вушні складки можуть бути ще однією фізичною ознакою старіння.

5. Еректильна дисфункція

Ще раз, ефекти забитих артерій безпосередньо пов’язані зі зменшеним кровотоком. Підтримка ерекції вимагає, щоб кров безперешкодно проходила в цю ділянку.

Згідно WebMD, еректильна дисфункція, принаймні, вказує на те, що деякі кровоносні судини на цьому шляху не перебувають в ідеальному стані здоров’я. В якості запобіжного заходу рекомендується призначити візит до лікаря для обговорення цих симптомів.

На закінчення, наявність будь-якої з цих ознак не є вірною ознакою закупорки артерій. Ця стаття ні в якому разі не повинна викликати почуття безпорадності або страждань. Ми дійсно дбаємо про здоров’я і благополуччя кожного з наших читачів. Надаючи такий контент, ми прагнемо пролити світло на будь-які потенційні перешкоди на шляху до повноцінного і здорового життя.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: