5 причин, чому вам не потрібно робити татуаж брів

Мода завжди диктує свої правила.

Інколи навіть потрібно іти на жертви. Манікюр, татуаж чи нарощування вій може завдати шкоди, якщо майстер поставиться до цього завдання недбало. Сьогодні ми з вами поговоримо про модну тенденцію — татуаж.

Це радикальна корекція зовнішності, яка допомагає змінити форму та відтінок брів. Фахівці наголошують на основних причинах, чому не варто робити татуаж брів. 

Це старомодно

В моді природність та легкість. Ніжний нюдовий макіяж, про який ледь здогадується оточення — справжній тренд. Але от в цей ніжний образ взагалі не вписується татуаж брів, він завжди впадає в очі. 

Мода на татуаж закінчилася вже давно, й навіть зірки вже відмовилися від цього тренду. 

Татуаж не можна змити

За допомогою татуажу змінюють відтінок брів на досить довгий термін. Особливо страждають жінки, які не задоволені результатом. А от виведення пігменту та нові брови після цього коштують не дешево, й ніхто не може пообіцяти приголомшливий результат.

Татуаж можна видалити тільки лазером

Видалення татуажу є болісним процесом, який робиться лише лазером. Також ця процедура є не дешева, й проходити її потрібно в декілька сеансів. Це займе не менше кількох місяців і зовнішній вигляд брів в цей період, самі розумієте, буде вельми непривабливим.

Він робить Вас старшими

Татуаж — це нові яскраві лінії в обличчі, які одразу додають віку. Навіть якщо все зроблено ідеально, не уникнути такого результату. Тому перед процедурою потрібно все ретельно обдумати.

Велика ймовірність помилки

Зараз існує безліч методів татуажу — 3D татуаж, волоскові татуаж, він імітує «справжні волоски» і звичайне фарбування брів в один відтінок. Майстер буде заманливо вас переконувати, що ця процедура є бездоганною і результат вам точно сподобається.

Однак багато жінок не отримують бажаного результату. Ще гірше, коли фахівець допускається помилки. 

Що про це думають професіонали?

Мабуть, головним мінусом даної процедуру можна назвати неправильний вибір фахівця. Тому що саме це найчастіше призводить до негативних наслідків перманентного макіяжу. Ви також повинні уважно слідкувати за стерильністю усіх інструментів. 

Наслідки процедури без стерилізації інструментів можуть бути плачевними — від запального процесу, нагноєння до зараження герпесом, гепатитом і навіть сифілісом.

Б’юті-майстри, що працюють в цій сфері, кажуть, що дівчатам з дуже набагато краще фарбувати їх стійкою хною. Це дозволить отримати бажаний результат, а волоски будуть зміцнюватися завдяки корисним компонентам, які є в хні.

Після такого фарбування пігмент тримається на шкірі 2 тижні, а на волосках — 6 тижнів. Якщо робити це регулярно, то самі волоски будуть ущільнюватися і скоро самі стануть густішими.

Будьте красивими!

Як ви ставитеся до татуажу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: