5 простих кроків, які варто зробити, якщо життя збиває з ніг

Життя – це не завжди веселощі та розваги. Навпаки, в житті переважають невирішені проблеми, негаразди та несподіванки, які лише руйнують плани. Зі складними ситуаціями справлятися взагалі не просто, особливо, коли вони накопичуються з кожним днем.

Найгірше в цей період опустити руки. Не дозволяйте собі такої слабкості, адже це не розв’яже усі питання, а навпаки може лише погіршити становище. Тому для вас ми підготували 5 цінних порад, які допоможуть привести до ладу власне життя.

Отже, ось п’ять простих порад, які допоможуть у важкі часи:

1. Згадайте про свої мрії та цілі

Коли у вас вже немає сил боротися далі, просто згадайте, для чого ви це все робили. Ваша мотивація вже на нулі, але просто пригадайте емоції, з якими ви розпочинали справу. Найчастіше люди не досягають успіху лише тому, що втрачають зацікавлення до своєї мети.

Ніколи не здавайтеся, а навпаки зробіть свою мрію сильнішою та цікавішою. Подумайте про те, що ви отримаєте навзамін і яким солодким відчуттям буде нарешті досягти бажане. Можливо, залишилося зовсім трохи.

2. Відстороніться

Якщо ви не можете знайти вихід з ситуації, вам здається, що ви у глухому куті, то, можливо, слід припинити стрибати на одному й тому ж місці. Джек Ма, китайський мільярдер, який заснував Alibaba, завжди намагається відійти від проблеми, з якою у нього не виходить справитися. Але відійти не для того, щоб втекти. А щоб повернутися з новими силами. Інколи потрібно просто дати собі трішки відпочити і це допоможе глянути на ситуацію зовсім під іншим кутом. 

Якщо вам здається, що ви ніколи не знайдете правильне рішення, то забудьте на деякий час про цю проблему, очистьте розум, а потім поверніться і спробуйте побачити загальну картину ситуації. 

3. Виміряйте прогрес і підраховуйте свої перемоги

Якщо ситуація склалася так, що рішення вам потрібно приймати вже і зараз, а на відсторонення взагалі немає часу, то спробуйте виміряти свій прогрес і підраховувати перемоги. Припиніть звинувачувати себе у всіх гріхах та концентруватися на проблемі. 

Зосередьтеся на тому, що ви вже досягли за цей період. Ці думки допоможуть вам підняти настрій та подарують ще більше мотивації. Свої досягнення також слід святкувати, адже позитивні емоції дають наснагу для майбутніх звершень. 

Пошепки

4. Ставайте сильніше завдяки труднощам

Про це чудово сказав Ліс Браун: «Не кажіть, що у вас поганий день, скажіть, що у вас день формування характеру».

Не придумуйте собі виправдань, а візьміть волю в кулак та зрозумійте, що проблеми існують для того, щоб нас загартовувати. Ми стаємо кращими, сильнішими, відвертішими лише після того, коли переживаємо важкі часи.

Окрім цього, ми більше цінуємо час, життя, оточення тоді, коли доля нам демонструє свою жорстокість. Звичайно, неприємності не можуть приносити задоволення, але не варто їх боятися, особливо, якщо вони загартовують нашу волю.

Якби в житті Джоан Роулінг не було життєвих труднощів, їй би, швидше за все, не спало на думку написати книгу про юного чарівника на ім’я Гаррі Поттер. Більшість успішних людей досягають успіху лише через те, що зуміли пережити важкі часи.

5. Вчіться танцювати під дощем

Не один рік має пройти для того, щоб пізнати цю істину життя. Коли іде дощ, почніть під ним танцювати.  Коли життя кидає лимон, робіть з нього лимонад. Ви маєте прийняти той факт, що не можете контролювати все, і ми не знаємо, що може трапитися з нами завтра.

Часто людей збивають з пантелику нові обставини, факти чи події, до яких вони не були готові. Але з чого вони взяли, що не готові? Через те, що не могли передбачити це у своїй голові?

Людина буде щасливою лише тоді, коли змириться з тим, що наше майбутнє повне невизначеності. Просто навчіться приймати все те, що відбувається з вами, як належне. Можливо, так навіть ще краще, ніж ви собі запланували. 

Замість того, щоб дивитися на життя з похмурим і невдоволеним виразом обличчя, почніть отримувати задоволення і насолоджуватися подорожжю, бо ви все одно вже сіли в цей потяг.

Чи згідні ви з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector