5 речей, про які потрібно пам’ятати, коли ви думаєте, що ви непотрібні

Людині важливо відчувати свою приналежність до чогось кращого та більшого, однак інколи трапляються такі періоди, коли розумієш, що життя проходить не так, якби цього хотілося. Не має мети, сенсу, відчуваєш себе непотрібною і покинутою.

В такі моменти просто прочитайте це..

Якщо до вас відноситься щось, з того, що я написала, я сподіваюся, ви знайдете деяку втіху в розумінні, що…

1. Ви не самотні

В багатьох людей виникає бажання знайти своє призначення в житті, зрозуміти в чому взагалі сенс всього, що відбувається. Коли ми не знаходимо відповіді такі важливі питання, то впадаємо у відчай, відчуваємо себе самотніми та нікому не потрібними. Часто ці явища ще називають «екзистенційною кризою». В цей момент важливо не закриватися в собі.

Дійсно поряд може і  не бути близьких людей, але це ще не означає, що ви їх не зустрінете найближчим часом. Напишіть про свої страхи в особистому блозі і побачите, що не лише ви страждаєте від схожих думок. Ви знайдете підтримку й знову відчуєте комфорт приналежності, просто відкрийтеся. 

2. Якщо ви думаєте, що щось не має значення, це не означає, що це насправді так

Ні в якому разі не можна сприймати думки за чисту правду. За день у нас в голові може виникати тисячі думок, тому важливо не надавати їм надто великого значення. Кожна наша думка залежить не від дійсності, а від суб’єктивних переконань та настрою, це не аксіома, вони швидкоплинні та постійно змінюються.

Якщо ви відчуваєте себе пригніченими через стреси, проблеми, то відповідно у вас будуть виникати негативні думки й щодо інших сфер життя. І навпаки — позитивні думки в більшості виникають, коли у нас все в житті добре.

Коли я не виспалась, погано харчуюся через брак часу й нічого не встигаю, то буду гостріше реагувати на різні зовнішні подразники. Якщо в цей момент мені хтось скаже, що в мені щось не так, я в це дійсно можу повірити. Тому важливо не розвивати своє мислення в негативному ключі, а навпаки, старатися перемикати ці думки на щось інше. Увімкніть хорошу комедію, відправтеся в подорож, просто відпочиньте. 

3. Коли інші люди ставляться до вас так, ніби ви не вартуєте їхньої уваги, це їх проблема, а не ваша

Ніколи не думайте, що ви не заслуговуєте на нормальне ставлення. Зазвичай низька самооцінка тягнеться ще з дитинства, це або погані стосунки з батьками, або не визнання серед друзів. Але такі дитячі рани не повинні псувати вам життя зараз. Ви — доросла людина, яка не заслуговує на зневагу, образи, агресію.

Якщо люди ставляться до вас погано, це проблема їхнього життя, а не вашого. Можливо, комусь не вистачає вихованості, когось надто балували в дитинстві, або ж навпаки так людина з низькою самооцінкою намагається самоствердитися чужим коштом. Головне — не сприймати це близько до серця, ви не заслужили такого ставлення, а якщо комусь щось не подобається, це їхні проблеми.

Не тримайтеся за свої негативні переконання. Просто визнайте їх і почніть змінюватися. 

4. Вам не потрібно робити великі справи, щоб бути значущим

Потрібно зрозуміти, що життя кожної людини є цінне. І річ тут не у великих ділах, зароблених коштах чи реалізованих мріях. Інколи трапляється так, що людина може дозволити собі за зароблені гроші усе на світі, але просто не має на це часу через постійну зайнятість.

Чи варті тоді великі досягнення наших зусиль, чи мають ці зароблені гроші таку цінність? 

Дійсно, великі речі впливають на нашу самооцінку й самосприйняття, наше его може збільшитися до небачених розмірів. Але навіть коли успішна особистість роздумує про важливих для неї людей, то перше їй на думку спадає не генеральний директор, знаменитість чи чемпіон. Спробуйте і ви. Я припускаю, що це може бути вчитель, або дідусь, або бабуся, або навіть хтось, хто увійшов у ваше життя ненадовго, але вплинув на шлях, який ви вибрали, просто тому, що вони слухали вас і по-справжньому дбали.

Не кожен може бути тим, кого всі знають, але кожен може бути тим, кого хтось любить.

5. Ви змінили набагато більше людей, ніж ви, ймовірно, думаєте

Зазвичай у нас про життя складається дуже суб’єктивне враження. Ми можемо в ньому бачити лише невдачі та втрачені можливості, однак навіть не здогадуємося, скільки при цьому добра робимо навколишнім.

Поради для подруги, допомога батькам, просто посмішка перехожому — ці дрібниці дійсно змінюють світ щодня. Життя — це боротьба, й з дня в день в просто боремося з павутиною невиконаних справ та проблем, але це не означає, що поміж усієї цієї драми немає місця добру. 

Ви – чиєсь благословення, і, ймовірно, так було безліч разів. Потрібні слова в потрібний момент, обійми, телефонний дзвінок — цей список можна продовжувати без кінця-краю. Просто не знецінюйте свою важливість для інших.

Просто подумайте, скільки всього ви ще можете зробити, й змінити цей світ на краще. Просто дарувати добро людям і  є великою справою.

Ви згодні з цією думкою?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: