5 речей, які ні в якому разі не можна давати і брати в борг

Прикмети й забобони спочатку виникали просто тому, що людям було неспромога пояснити ті чи інші явища. Тому пов’язували найближчі за часом події й приписували їм містичні властивості. Але є в прикметах і раціональне зерно.

Напевно, усі знають правило, що не можна позичати гроші ввечері. Також ходить думка, що давати гроші в борг багатим людям навпаки позитивно відіб’ється на вашій кишені. Але є такі речі, які не радять позичати взагалі ніколи й нікому.

Сіль

Ніколи не можна позичати сіль. Навіть якщо у вас її попросили сусіди, краще скажіть, що даєте її в подарунок. Якщо ви приймете сіль від іншої людини, то можете перебрати на себе усі негативні моменти з її життя, адже сіль діє як магніт на усе погане. 

Посуд

Посуд також поглинає в себе енергію будинку, в якому стояв більший час. Людина, яка бажає вам зла, легко може нашкодити, давши свою чашку чи тарілку. Не давайте нікому посуд і не просіть його, щоб не вплинути негативно на життя іншої людини або власну долю.

Одяг

Багато людей часто обмінюються одягом і думають, що в цьому нічого такого немає. Так, це хороший спосіб  оновити гардероб. Але одяг – це особисті речі, які бажано не віддавати тим, в чиїх добрих і світлих намірах ви не впевнені. А якщо обмінюєтеся ними з близькими й рідними, то краще все ж дати / взяти щось взамін, як би зробивши оплату за річ. 

Прикраси, коштовності

Ніколи не позичайте власні коштовності, особливо, якщо ви часто їх використовуєте. Також категорично заборонено давати приміряти прикраси, оскільки вони містять велику частину вашої енергетики. Надівши кільце або сережки, які належали іншій людині, ви можете ввібрати в себе його проблеми. З каменів-талісманів найнебезпечнішими магнітами нещасть для чужої людини будуть місячний камінь, алмаз, гірський кришталь.

Віник

Віникам теж приписували воістину магічні властивості. Не можна, наприклад, щоб в будинку було два віники – це веде до фінансових проблем в сім’ї. За допомогою віника наводили порчу і знімали її, а щоб не злякати везіння, не дозволяли підмітати в хаті гостям. Якщо купити віник в останній день року, та ще й у продавця-чоловіка, то бути вам багатим. Ну, а якщо позичити комусь, то є ризик накликати на себе низку проблем з грошима, аж до повного розорення. 

Ви вірите в прикмети?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector