5 речей, які зістарять навіть молодих дівчат!

Безумовно, важко говорити про певні критерії зовнішнього вигляду та вимог щодо нього відносно віку дуже важко. 

На цю деталь впливають різноманітні чинники: генетика, умови життя та рівень заробітної плати. 

Тож не дивно, що хтось у 60 виглядає на 20, а комусь і 40 хочеться поспівчувати. 

Але існує чимало способів скинути декілька років, завдяки правильному одягу, зачісці, правильному харчуванню. 

Тож, сьогодні поговоримо про пункти, що старять вас візуально, і позбувшись яких, можна виглядати трохи молодше.

1. Поведінка

Якою б красунею ви не були, але надмірна буркітливість, ностальгія за минулим та вічне невдоволення всім накинуть  вам зайвий десяток літ. Забудьте фрази: “Ось у моїй молодості! От колись! А ми колись!” Живіть тут та зараз. Зате посмішка, життєрадісність та позитив робитимуть вас молодшими! 

2. Зайва вага

Як би прикро це не звучало, але все ж, зайві кілограми погано впливають не тільки на здоров’я, а й на зовнішній вигляд. 

Чи не замислювали ви, чому перший комплімент, який ви отримуєте після схуднення, звучить, як: «Ти так помолодшала»? Але рівно так само краси не додасть вам і надмірна худорлявість. Тож пам’ятайте, що все має бути в міру.

3. Зуби

Один із найдорожчих пунктів нашої підбірки. І здається, що на це можна заплющити очі, але відтінок емалі, відсутність зубів чи кривий прикус все ж підпсує вашу зовнішність. Тож при першій можливості, подбайте про свою посмішку. 

4. Зачіска

Зачіски, а особливо стрижки також мають чудотворну дію. І до цієї справи важливо підходити до справи індивідуально. Усе залежить від форми вашого обличчя, ваги, стилю. Запам’ятайте, що вам необов’язково мати коротку стрижку. Але головне, не бійся експериментувати та креативити!

5. Вибір одягу

Ніхто не просить гнатися за модою та вгодити всім навряд чи вийде. Слід звернути увагу на базові речі, які ніколи не виходять з моди. Акцент завжди варто робити на елегантності та жіночності, скільки років вам не було б. Джинси, кросівки, джемпери – це тільки декілька прикладів того, що підійде всім. Не варто старити себе широкими балахонами та широченними сукнями. 

Так, звичайно ж, стрес має неймовірний вплив на зовнішність. З іншого ж боку, невже ваше життя – це безвихідь? Невже не існує жодної щасливої миті? Не забувайте, що ваше життя у ваших же руках. Любов до себе здатна змінити багато. Тож не слід забувати турбуватися ще й про себе. Бо якщо не ви, то хто?

А ще, старіти теж прекрасно. Нехай цифри у паспорті не змінюють вас внутрішньо!

А на скільки років почуваєтеся Ви?

Чи доглядаєте за собою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Ivanna
Adblock
detector