5 салонних процедур, від яких давно варто відмовитися

В інтернеті зараз ведеться активна реклама цих процедур.

Але не у всіх б’юті салонах скажуть вам, які наслідки можуть бути після кожної. Прагнення до досконалості повинно мати деякі межі, тим більше, що багато процедур не тільки не допоможуть, а ще й зашкодять. 

Кератин

По-перше, ця процедура не має довготривалий ефект. Все залежить від структури та типу волосся. Іноді таке вирівнювання може тривати до першого миття голови. Така процедура значно обтяжує волосся, що призводить до їх рясного випадання. Пасма швидше набувають жирного вигляду. За деякий час кератин вимивається з волосків, вони стають сухими та ламкими. 

Укладання брів на довгий час

Це надзвичайно агресивна процедура, яка шкодить волоскам. Хімічні засоби, які використовуються можуть спричинити алергію, свербіж. Крім того волоски стають тоншими і слабкішими. 

Засмага в солярії

Лікарі давно вже говорять про шкоду соляріїв — адже пряма дія УФ-променів провокує розвиток різного роду захворювань шкіри, аж до онкологічних. Кабіни-солярії провокують від 19 до 76 смертей на рік від шкірної меланоми. Окрім цього, солярій може спричинити появу пігментації та зморшок.

Ламінування вій

Ламінування вій має такі ж наслідки, як і укладання брів. Краще купити дорогу туш, яка зробить ваш погляд виразним. 

Хімічний пілінг

Хімічний пілінг завдає неабиякої шкоди нашій шкірі. Він провокує сильне лущення шкіри, свербіж та висипання. Проблеми зі шкірою можуть лише загостритися. Замініть цю агресію скрабами, скатками. 

Ви робите ці процедури?

U2
Загрузка ...