5 стрижок для 40-річних красунь

Насправді, багато жінок у свої сорок мають такий же чарівний вигляд як і в 30. Цього можна досягти саме за допомогою вдалої стрижки, фарбування та макіяжу. Ці інструменти не тільки зроблять вас молодшою, а й підкреслять жіночність та індивідуальність. 

У цьому віці можна спокійно експериментувати зі своїм образом, шукати щось нове, незвичайне, але обов’язково відповідне до обличчя.

Що важливо врахувати при виборі стрижки після 40

Форма обличчя: щоб підкреслити красиві риси свого обличчя (красиві скули, підборіддя, лоб) або навпаки приховати якісь недоліки. Наприклад, власниці дрібних рис обличчя спокійно можуть експериментувати з кучерями, а от прямий ніс, високе чоло можна легко приховати за допомогою чубка.

Тип волосся: також важливо зачіски підбирати під тип волосся. Одна і та ж стрижка можне мати різний вигляд відповідно до структури пасма.

Для вас ми підготували 5 чудових зачісок, які здатні змінити ваш зовнішній вигляд. 

Боб

Ця зачіска підходить усім жінкам. Та й не прийдеться вранці витрачати багато часу на укладання. 

Боб-каре

Така зачіска має чудовий вигляд на круглому обличчі. Також можете експериментувати з чубчиками, що може освіжити стрижку. 

Пікс

Стрижка дозволить створити неординарний образ, додасть йому легкості. Щоб зачіска здавалася ще більш оригінальною, можна додати яскраве мелірування.

Каскад

Ця зачіска є популярною вже кілька років поспіль. Вона дозволяє створити об’єм навіть на тонкому волоссі. Використовуючи різні види колорування, можна створити справжній шедевр.

Італійка

Ця стрижка, як і попередні сподобається тим, хто цінує в зачісці легкість і грайливість. Пасма можна завивати, залишати рівними, варіантів багато.

Усі ці варіанти є чудовими зачісками, які додадуть свіжості вашому образу.

Що найбільше подобалося Вам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector