5 стрижок, які добре тримають об’єм протягом дня

Густота волосся – генетична лотерея: комусь з нею пощастило більше, а комусь менше. Але рідке волосся не катастрофа. Головне – знайти майстра, який вміє з ними працювати. Стрижки для тонкого волосся допоможуть перетворити образ у цілому і додати впевненості в собі!

Боб

Напевно, кожна дівчина хоча б раз в житті експериментувала з такою стрижкою, як боб. Вже багато років поспіль модні стрижки каре лідирують в рейтингах популярності жіночих зачісок. Тому завжди стрижка боб виглядає стильно і актуально. Стилісти стверджують – немає такого лиця, якому не підійшли б стрижка боб. Однак вкрай важливо підібрати правильний варіант. Як показує практика, вдалий боб здатний прикрасити жінку і скорегувати існуючі нюанси зовнішності. Вкладати дану зачіску дуже легко – використовуйте фен та круглу щітку для вкладання волосся.

Укорочена ззаду

Дана стрижка має величезну кількість всіляких різновидів і варіацій її виконання: з чубчиком, без чубчика, з косим чубчиком, з виголеною скронею. У зв’язку з цим з’являється безліч фантазій і варіацій на тему укладок такої стрижки. Ззаду вона також може виглядати зовсім по-різному, волосся може бути трохи коротшим або навпаки трохи довшим. Загалом, прекрасна стрижка, яка легко вкладається за допомогою стайлінгу або ж фену.

Каскад

Каскадні стрижки мають дуже багато плюсів і переваг, не оцінити які просто неможливо.

Завдяки майстерній техніці стрижки каскад, волосся лягає легко і невимушено, причому не важливо – короткі, середні або довгі локони у вас. Каскадні стрижки створюють рятівний для тоненьких прядок об’єм. Прекрасні каскадні стрижки новинки можуть бути доповнені такими варіаціями чубчика як: бічний, рваний, незвичайний з асиметрією.

Довге волосся

Щасливим власницям густого довгого волосся несказанно поталанило, адже з таким об’ємом волосся можна зробити практично будь-яку стрижку і зачіску. Єдине, що потрібно від представниць прекрасної статі – це не помилитися з вибором професійного стиліста і вибрати саме ту зачіску, яка ідеально підкреслить образ і зробить локони більш акуратними.

Багатошарові варіанти

Універсальній багатошаровій стрижці не потрібно особливого догляду. Вона легко піддається укладанню. Зачіска відповідає будь-якому образу. Дивовижно підходить для довгого, середнього і короткого волосся. Кучеряве, злегка хвилясте і пряме волосся годиться для створення даної зачіски теж.

Рідке і тонке волосся? Не впадай у відчай! Правильна зачіска та фарбування швидко виправлять ситуацію.

А які зачіски подобаються вам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector