5 суконь, які не прикрашають 40-річну жінку, а навпаки

У юності жінки прагнуть виділятися та експериментувати зі стилем. Вони можуть дозволити собі яскраві та відверті вбрання, які могли б підкреслити риси їх характеру. Чому з віком наші вподобання в одязі сильно змінюються? Тому що приходить мудрість та розуміння себе. 

Безперечно, варто обирати одяг керуючись лише власними смаками, проте стилісти говорять, що після 40 років від деяких речей все ж краще відмовитися, оскільки вони можуть все зіпсувати. 

Принт

Сукні зі строкатим та занадто яскравим візерунком можуть спрацювати проти вас. Вони відвертатимуть увагу від вашого обличчя, проте можуть спотворити фігуру. Якщо все ж хочеться придбати сукню з принтом, то зверніть увагу на горох, смужки та клітинку. З квітковим принтом слід бути обережнішими. Обирайте моделі з дрібним, або середнім малюнком. 

Невиразний крій

Плаття-мішок чудово приховує не лише недоліки, а й всю вашу фігуру. якщо ви не хочете здаватися більшою, ніж є насправді, краще від такої моделі відмовитися, або компінувати її з високими підборами та елегантним ремінцем. 

Міні по фігурі

Така сукня в будь-якому віці виглядає доволі зухвало, а особливо після 40 років. Дані сукні мають гарний вигляд на струнких, молодих дівчатах, адже вони мають одну особливість: підкреслюють всі недоліки. Якщо ви хочете виглядати вишукано та привабливо, краще звернути увагу на сукню-футляр з довжиною до коліна. Вони гарно підкреслюють фігуру та приховують всі проблемні місця. 

Плаття-кльош

Така сукня може жити в гардеробі 40-річної жінки, але за умови стрункої фігури та довжини плаття – від коліна. Якщо обрати коротший варіант, то ви матимете безглуздий вигляд.

Балетна пачка

Ще 5 років тому вони виглядали доволі непогано, але зараз фатинові спідниці зовсім втратили свою актуальність. Зараз в трендах спідница А-силуету, виконані з легких тканин. 

Виглядати красиво можна в будь-якому віці, просто необхідно правильно підбирати одяг й знати, що підходить саме вам. 

Ви звертаєте увагу на рекомендації стилістів, коли обираєте собі сукню? Яка ваша улюблена модель плаття?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector