5 таємниць прання, які ми дізналися від працівників 5-зіркових готелів

Щоб ваші речі були бездоганними, спробуйте слідувати цим правилам прання. 

1.Завантаження пральної машини

Пральну машинку потрібно завантажувати на 80%, адже коли перевантажувати барабан речами, то вони не виперуться досконало, а от коли в барабанні занадто мало речей, то це може призвести до того, що пральна машинка вийде з ладу.

2.Температура води

Потрібно здійснювати прання при температурі 40-60 градусів. Цієї температури цілком достатньо для того, щоб продезінфікувати постільну білизну від бактерій та кліщів, а от занадто висока температура води лише псує якість тканини. 

3. Засоби для прання

В готелі співробітники використовують для прання білий оцет. Саме цей засіб допомагає пом’якшити рушники, які стають жорсткими від кондиціонерів. Додайте 100 мл при полосканні, щоб зробити білизну м’якою і уникнути слідів порошку.

4. Боротьба з плямами

Свіжі жирні плями потрібно засипати крохмалем, залишити на деякий час, а потім попрати звичним способом. 

Плями від поту також завдають багатьом клопоту, особливо на білих речах. Щоб їх позбутися, потрібно попрати засіб звичним способом при температурі 40 °С, а потім запустити цикл прання з відбілювачем.

Кава та вино також часто залишають плями на одязі. Потрібно розчинити 1 ст. л. солі на 1 л води та замочити в розчині білизну. Потім випрати. 

Сода допоможе прибрати жовтизну з білих речей і позбавить від неприємного запаху. Додайте половину мірної склянки соди до прального порошку або господарського мила і періть в гарячій воді.

5.Сушка

Щоб ваша білизна краще просушувалася, її слід поміщати на відкритому повітрі, ще краще, коли сонячна погода. Щоб махрові рушники були більш пухнастими, потрібно помістити в барабан тенісний м’яч.

Які правила використовуєте Ви під час прання?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: