5 трендів, які вже всім набридли

Постійна гонка за трендами іноді перетворюється в якесь тотальне божевілля. Мало того, що деякі дівчата думають, що стильний образ — це look, який суцільно складається з трендів, так ще й модні блогери «підливають масло у вогонь», демонструючи абсолютно непридатні в житті поєднання.

Уміння використовувати в своєму образі топові речі потрібно постійно розвивати, а тренди — регулярно аналізувати і фільтрувати.

Говорячи про тренди, неможливо обійти стороною ті, які з причини своєї популярності вже почали відверто набридати. Це не означає, що вони «погані», «нестильні» і «вульгарні» — це означає, що їх бездумна експлуатація вбиває всі шанси на оригінальність.

 1

Штани-кюлоти

Всього якихось півроку тому кюлоти виглядали свіжо і цікаво, жоден аккаунт модного блогера не обходився без фото в широких штанах довжиною 7/8. Однак тотальне захоплення цією моделлю швидко від «вау-ефекту» дійшло до «зніміть це негайно». На підтримку кюлотів хочеться відзначити, що стильні укорочені вільні штани виглядають просто чудово, але тільки коли дивишся на них рідше.

2

Пальто teddy-bear

Завдяки західним знаменитостям, модним блогерам і брендам, які відмовляються від натурального хутра, популярність штучних шуб і плюшевих пальто teddy bear злетіла до немислимих висот. Минулої зими складніше було знайти дівчину, яка приміряла актуальний тренд, ніж ту, яка все-таки піддалася і придбала модне плюшеве пальто.

3

Плаття-комбінації

Білизняний стиль стійко тримався в списку лідерів кілька місяців поспіль, незважаючи на те, що деякі варіанти виглядали досить спірно.

Зараз популярність суконь-комбінацій вже явно загасає, що не дивно, так як вони встигли набриднути не тільки тим, хто їх носив, а й тим, хто підписаний в соцмережах хоча б на одного модного інфлюенсера. А більшість блогерів сміливо вносить плаття-комбінацію в список головних антитрендів 2018 року.

4

Пояс-корсет

Пояс-корсет, який став у 2017 році одним з головних трендів, в 2018 виглядає вже неактуально. Не тільки через складнощі, пов’язані з підбором вдалого поєднання з корсетом (деякі look`и виглядають просто потворно), але й через свою неоднозначність. 

5

Спідниці-плісе

Ми можемо співати хвалебні оди плісированим спідницям скільки завгодно: так, вони жіночні, романтичні і просто чудові, але вже набридли. Нічого проти спідниць-плісе, зрозуміло, ніхто не має, але через їх непередбачено довгу і гучну популярність створювати оригінальні поєднання з плісированими спідницями стало практично неможливо (ви їх всі бачили вже багато разів). Як бачите, втомитися можна і від чогось хорошого.

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: