5 трендових варіантів манікюру для коротких нігтів

Давно минули ті чудові часи, коли для того, щоб виглядати стильно, дівчатам доводилося нарощувати котячі нігтики і рясно поливати голову лаком, фіксуючи свої «природні» локони. Благо, в пріоритеті сучасної моди – натуральність, що не може не радувати милих дам. Дивіться наші ідеї і знайдіть свій простий і лаконічний манікюр на короткі нігті.

Нюдовий манікюр

Ця палітра завжди буде популярною. А все завдяки неймовірній натуральності, яка до лиця більшості жінкам. Ці відтінки є ідеальним тлом для майбутнього дизайну. Обирайте різні кольори та експериментуйте. 

Вишукані мазки

Новим трендом цього сезону є мазки пензлем. Такий варіант оберуть креативні панянки, які обожнюють оригінальний та неординарний манікюр. Мазки можуть мати різний розмір, відрізнятися по фактурі і кольору, але саме в такому розмаїтті і полягає вся принадність подібного дизайну.

Червоний

Червоний у будь-яких його відтінках – це безумовна класика, яка має чарівний вигляд на коротких нігтиках. Палітра є настільки різноманітна, що всі знайдуть щось для себе. 

Трохи блискіток

Ніщо так не урізноманітнює манікюр, як розкішний блиск. Завдяки такому вибору ви отримаєте святковий та елегантний дизайн, який завжди є в тренді. Головне – не переборщити з блискітками, щоб манікюр не був занадто громіздкий. 

Всі відтінки темного

Власницям коротких нігтів обов’язково варто уважніше придивитися до темних, насичених відтінках. Такі кольори прекрасно підходять як для вечірок, так  і в повсякденних образах. 

Що обрали б Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector