5 українських зірок, які змінили своє ім’я заради кар’єри

Читай добірку з українськими знаменитостями, що змінили своє ім’я. Абсолютно несподівано!

На початку кар’єри майбутні зірки української естради ретельно вибирають собі сценічне ім’я, іноді відмовляючись від свого справжнього. Дивись добірку успішних артистів, які вибрали собі яскраві псевдоніми.

Народна артистка України, телеведуча і тренер шоу Голос країниГолос. Діти воліла використовувати псевдонім Тіна Кароль замість свого справжнього імені — Тетяна Ліберман.

Тетяна Ліберман

Екс-учасник групи ДіО.фільми, коли прийшов на проект Фабрика зірок 2 в 2008, вирішив змінити своє ім’я Володимир Гудков на те, що зможе легко запам’ятати глядач — Володимир Дантес.

Володимир Гудков

При виборі сценічного імені на початку кар’єри нині популярна співачка NK вибрала прізвище матері і стала Настею Каменських. Від батька вона отримала прізвище Жмур.

Настя Каменських

Український співак і композитор, автор пісень, який прославився після участі в проекті Фабрика зірок 2 і своєю НЕ взаємною любов’ю до секс-бомби Світлани Лободи, відмовився від свого справжнього імені — Коля Бортник. Нині українській аудиторії він відомий під псевдонімом Макс Барських.

Миколи Бортник

Фани групи THE HARDKISS не перестають захоплюватися вокалісткою Юлією Саніною. Однак мало кому відомо, що справжнє прізвище Юлії — Головань.

Юлія Головань

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: