5 важливих фраз, які миттєво роззброюють грубих людей

Відстояти власну думку ви можете в будь-якому випадку, при цьому не вдаючись до грубих слів чи звернень і не принижуючи когось.  

В суспільстві немає ідеальних людей, ми з дня в день стикаємося з протиріччями, грубістю інших людей, інколи можемо когось образити, а деколи хтось ображає нас. Завжди потрібно бути напоготові відстоювати власні інтереси й власну думку, однак робити це можна витончено й без використання образ чи грубих слів. Сьогодні ми вам розповімо, як можна постояти за себе без лайки та підвищеного тону.

З цією метою використовуйте наступні фрази: 

Фраза №1: «Спасибі!»

Коли людина навмисно ображає нас чи вживає нецензурну лайку, то робить вона це для того, щоб зачепити наше достоїнство. Вони вичікують, коли ми спалахнемо й продемонструємо негативну реакцію. Енергетичні вампіри обожнюють обмінюватися негативом, з цього вони отримують наснагу ти силу щось робити далі. Однак тут варто запитати в себе: чи готовий я робити приємне людині, яка мені неприємна? А вона ж отримає задоволення від вашого обурення.

В такому випадку найкраще просто сказати “спасибі” й ігнорувати співрозмовника, можете навіть розвернутися й піти геть. Це буде найбільшим розчаруванням для енергетичного вампіра, який докладав зусиль, щоб вас образити, але нічого не отримав навзамін.

Фраза №2: «І що ти хочеш почути у відповідь на це?»

Якщо вам потрібно донести співрозмовнику те, що його тиск на вас є недоречним, просто задати це запитання. Такого роду маніпуляції змусять глянути грубіяна на себе зі сторони. Людина починає обдумувати, що вона сказала і що дійсно хотіла цим добитися. Є велика ймовірність того, що ваш опонент і не дасть відповіді, адже він просто порине в сумніви. А ви можете в цей момент ініціювати відверту розмову, щоб розумного обговорити проблеми й дійти консенсусу.

Пошепки

Фраза №3: ​​«Що змушує тебе говорити такі слова?»

Якщо ви хочете донести до співрозмовника той факт, що його тиск на вас не діє і ви не відступите від власних інтересів, то поставте йому це питання. Таким чином ви продемонструєте те, що не настроєні вороже, відчуваєте емпатію, однак намагаєтеся досягти справедливості. В конфлікті супротивник не очікує того, що хтось намагається його зрозуміти, а це одразу виводить з рівноваги ворожу людину.

Якщо опоненту вдасться назвати причини конфлікту й чому він настільки вороже налаштований, то ви можете швидше домовитися.

Але якщо ваш співрозмовник виявиться нездатний дати адекватну відповідь, можете вважати це підтвердженням того, що його ворожість має куди більше відношення до нього самого, ніж до вас.

Фраза №4: «Чому в тебе завжди стільки негативу?»

Інколи людина сама не помічає, скільки негативних емоцій вона транслює на інших. Постійне невдоволення, суперечки, сварки, грубість – зазвичай таке ставлення до життя спричинено не зовнішнім світом, а внутрішніми проблемами. Це питання чудово ставить акцент на тому, щоб співрозмовник спробував спершу розібратися в собі. Якщо ви виявили, що постійно стикаєтеся з грубістю з боку людини, то таке питання – це відмінний спосіб дати зрозуміти, що проблема на його стороні.

Саме так ви вкажете кривднику шлях до істини, можливо, це змусить його замислитися або ж пропрацювати власні проблеми.

Фраза №5: «Поговорімо про це завтра».

Не піддавайтеся на провокацію і не демонструйте агресію чи  вороже ставлення у відповідь. Якщо ви розумієте, що емоції зашкалюють і ви вже не здатні стримувати себе, то краще відступіть, зробіть тимчасовий крок назад. На емоціях ми часто можемо наговорити щось образливе, про що потім шкодуємо. А ось така фраза допоможе вам уникнути неприємностей, вона дає можливість і час, щоб охолонути й взяти себе в руки. Якщо чиясь грубість викликала в вас сильну емоційну реакцію, в цьому немає нічого ганебного. Сороміцької може бути лише та ситуація, в якій ви дозволите цим емоціям вивести вас із себе в такій мірі, що скажете або зробите щось таке, про що потім пошкодуєте.

Кривдник очікує від вас емоційної реакції, а у відповідь отримує свого роду дзеркало, в якому бачить своє, часто непривабливе обличчя.

Які вислови під час суперечок використовуєте Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector