5 вправ для боротьби з провисання шкіри тіла і обличчя

Просто почніть робити і отримувати результати вже сьогодні!

З віком наша шкіра втрачає еластичність та пружність. Це стосується абсолютно кожної зони, адже млявою стає навіть шкіра на обличчя. Все це відбувається через те, що організм гірше засвоює колаген та еластину, ще однією причиною — зменшення об’єму м’язів. 

Ці проблеми вирішуються за допомогою регулярних вправ, які приводять м’язи в тонус й перешкоджають провисанню шкіри. Якщо повторювати їх регулярно, то можна підтягнути м’язи  живота, сідниць, ніг і рук, які найбільш схильні до провисання, а також обличчя. 

Вправи для боротьби з провисання шкіри по всьому тілу

1. Живіт

Станьте в упор лежачи, опустіться на лікті. Напружте прес і не провисайте животом. Тіло повинне утворювати пряму лінію. Стійте стільки, скільки зможете.Тримайте тиск і положення протягом 15 секунд. Згодом потрібно збільшувати час до 30 секунд. Повторити від 5 до 10 разів. 

2. Сідниці

Ефективною вправою на сідниці є випади. Саме вони залучають усі м’язи сідниць. 

Встаньте прямо, руки опустіть вздовж тіла. Акуратно робіть крок вперед згинають передню ногу. Коліно при цьому має утворювати кут з підлогою 90 градусів. Поверніться в початкове положення. Потрібно робити 3 підходи по 10 разів на кожну ногу. 

3. Ноги

Чудово тренує ноги велосипед. Якщо змінювати темп їзди, то можна позбутися зайвого жиру та отримати красивий рельєф. Почніть з 10 хвилин і збільшуйте час.

4. Руки

Для рук хорошою вправою є підняття гантель. Саме такі вправи перешкоджають провисанні біцепса та трицепса. Окрім цього, за допомогою гантель можна привести в тонус груди і плечі.

Стоячи, робіть вправи обома руками, не піднімаючи руки вище висоти плеча. Виконуйте руху повільно, щоб уникнути травм, а також використовуйте легкі гантелі. Робіть 30 повторень по 4-5 підходів.

5. Обличчя

Обличчя — це візитна картка людини, тому йому теж слід приділити належну увагу. Відкрийте рот повністю, очі максимально розплющте та зберігайте положення протягом 5 секунд. Цикл потрібно повторювати 5 разів. 

Не забувайте, що ваш раціон має бути збагачений клітковиною. Для тонізації шкіри можна використовувати масаж сухою щіткою та обливання холодною водою.

Будьте красивими!

Як ви піклуєтеся про власне тіло?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: