5 вправ для шиї, які нормалізують тиск і звільнять від защемлень

Проблеми з м’язами шиї можуть перерости не лише у біль, а й стати причиною підвищення, або зниження артеріального тиску. Для того, аби такого не траплялося, ви повинні регулярно виконувати фізичні вправи. 

Комплекс цих вправ допоможе вам зробити свою шию здоровішою та побороти всі проблеми!

Вправа 1

Стоїмо рівно, руки вздовж тіла. Підіймаємо плечі якнайвище та відводимо їх назад. Потім опускаємо та виконуємо вправу ще 25 разів. Тобто, безперервно виконуємо оберти плечима назад.

Вправа 2

Ця вправа майже нічим не відрізняється від першої, але тепер робимо оберти плечима вже вперед. Також виконуємо вправу 25 разів безперервно.

Вправа 3

Опускаємо голову вниз та тягнемося підборіддям до грудей. Після цього підіймаємо голову та відкидаємо її назад. Виконуємо вправу 12 разів. 

Вправа 4

Підборіддя тягнемо до грудей, потім плавно повертаємо голову вліво та відкидаємо назад. Після цього, повертаємо голову вправо та опускаємо вниз. Таким чином, виконуємо кругові оберти головою 6 разів в один бік та 6 в інший. 

Вправа 5

Стоїмо прямо. Повертаємо голову максимально вліво та повертаємося у вихідне положення. Потім, повертаємо голову вправо. Виконуємо вправу по 10 разів на кожен бік. Не поспішайте!

Особливу увагу зверніть на вправу № 3. Якщо у вас проблеми з артеріальним тиском, цю вправу потрібно виконувати повільно та правильно, тоді вам одразу стане краще. 

У вас були проблеми з шиєю? Ви виконували якісь вправи? 

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: