5 вправ для спини з ефектом масажу: як ніби тільки що пом’яв масажист. Це як масаж, але не встаючи із-за столу!

За сидячу роботу втомлена спина нам не дуже вдячна. 

Ця проблема все частіше турбує не лише старше покоління, а й молодих людей. Неприємні відчуття, болі, защемлення м’язів — приємного мало і постава псується з кожним днем. На походи до масажиста не всі мають час, тому ми підготували для вас особливий варіант.

Старіння настає швидше, якщо в людини малорухливе життя!

Від роботи в офісі найбільше страждає наша спина, тому ми ділимося з вами ефективним комплексом вправ, який допоможе змінити цю ситуацію. 

1. «Котяча спина»

Ефект: усунення болю в попереку, відновлення природної позиції поперекових хребців.

Як виконувати: сидіть рівно, а руки тримайте на колінах, як зображено на фото. Вдихаємо та витягуємо грудну клітку вперед. При цьому зводимо лопатки та розпрямляємо плечі. Тягнемося всім тілом вгору.  На видиху округляємо спину, максимально витягаючи плечі вперед. Верхівкою тягнемося до колін.

Повторення: 8 разів.

2. «Крила метелика»

Ефект: розтягує найширший м’яз спини, а також великий грудний м’яз, допомагає формувати поставу. 

Як виконувати:

Покладіть долоні на плечі та витягни лікті назад, кисті рук зводимо на потилиці, лікті розводимо якомога ширше. Вдихаючи, розкриваємо руки та витягуємо грудну клітку вперед. На видиху повертаємося у вихідне положення. 

Повторення: 5 разів.

3. «Мотузочка»

Ефект: вправа зменшує біль в поперековому відділі, покращує роботу шлунка.

Як виконувати: сядь на стілець. Ступні мають бути притиснуті до підлоги. З нерухомим тулубом та рівною спиною, розверни плечі в праву та ліву сторони. У кожній затримайся на 30 секунд. Зроби в три підходи.

4. «Балерина»

Ефект:  ця вправа є дуже ефективною для покращення циркуляції крові після тривалого сидіння. 

Як виконувати:

Продовжуйте сидіти на стільці та тримайте спину рівно. Однією рукою беремося за сидіння стільця, а плече розслаблюємо для того, щоб воно опустилося вниз. Іншу руку піднімаємо вгору і починаємо нахилятися вбік. Корпус не відхиляйте назад або вперед.

Повторення: 10 разів.

5. «Птах»

Ефект: знімає втому ніг, розтягує м’язи спини та стегон.

Як виконувати: Продовжуємо сидіти, але кісточку однієї ноги ставимо на верхню частину ноги, ближче до коліна. Тягнемося корпусом вперед. Зараз ви маєте  відчувати, як «розкривається» грудна клітка. Намагайтеся дотягтися до стегна животом. Затримуємося в такому положенні близько 30 секунд.

Повторення: 8 разів.

Щоб запобігти розвитку різних захворювань спини, потрібно в день проходити 10 тисяч кроків.

Вам сподобався цей комплекс?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: