5 вправ, які швидко підтягнуть живіт

Виявляється, щоб прибрати жир на животі, нам зовсім не треба качати прес, робити виснажливі скручування, нахили і підйоми ніг, а вже тим більше піднімати штанги. Всі ці вправи допомагають домогтися гарних кубиків на животі тих, у кого … вже немає живота!

А якщо животик поки є, то …

Ось які вправи допоможуть саме позбутися зайвого жиру на животі:

Присідання

Найбільш енерговитратна вправа і вкрай важлива для схуднення. Беруть участь м’язи всього тіла, витрачається багато калорій і тому зникає жир як на животі, так і по всьому тілу.

Станова тяга

Ця вправа теж вимагає великих витрат енергії, тому що в ній працює все тіло. Спробуйте навіть просто з гантелями — здивуєтеся, як втомитеся за 12-15 разів.

Вакуум

Вправа, мегаважлива для живота. Тренує поперечний м’яз, який безпосередньо впливає на об’єм вашої талії. Вона, немов хороший широкий ремінь, підтримує талію.

Жодні скручування не заберуть кілька сантиметрів з талії так швидко, як вакуум.

Робиться за принципом «простіше нікуди»: випускаєте повітря з легенів, втягуйте живіт і тримайте, скільки зможете.

Аеробні навантаження

20-40 хвилин кардіонавантажень — біг, ходьба (швидка!), стрибки і … танці. Танцюйте, дівчата, і не тільки жир на животі приберете, але і будете граціозними!

Щоб кардіонавантаження дали максимальний ефект, їх потрібно поєднувати з силовими (а це, наприклад, ті ж присідання і станова тяга).

Планка

Ви ще не робите планку? Ох, даремно. Планка швидко підтягує буквально все тіло, включаючи живіт.

І теж дуже витратна вправа — спалює багато калорій всього за 1 хвилину.

Важливо! Вправи працюють тільки разом з розумними обмеженнями в харчуванні. Багато їсти й робити вправи майже марно. Пам’ятайте про це!

Побільше овочів, зелені, нежирних молочних продуктів, риби, курячої грудки. 
Раз в день — порція каші або бобових. 
Харчуватися регулярно, не менше 4 разів на день, але потроху. «Не їсти за 3-4 години до сну. Пити достатньо води. Ось прості та ефективні правила харчування!

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: