5 жіночих зачісок, які насправді не подобаються чоловікам

Чудовим відображенням того, як відчуває себе жінка, є її зачіска. Вона може як підкреслити вашу унікальність, так в гіршому випадку зробити риси обличчя не такими яскравими. Потрібно знайти той варіант, який буде пасувати саме вам, тоді ви зможете значно освіжити свій зовнішній вигляд.

Однак є ті зачіски, які категорично не подобаються чоловікам. Інколи жінкам важливіше слідувати трендам та модним тенденціям, і вона взагалі забувають про те, чи сподобаються такі зміни їхнім коханим. Для вас ми підготували добірку з зачісками, які чоловіки вважають сумнівними та безглуздими.  

Піксі

Не варто виключати той факт, що все-таки існують чоловіки, яким подобаються короткі жіночі стрижки, однак в більшості випадків саме така зачіска буде асоціюватися з образом мами. Чоловіки вважають, що саме така стрижка заважає жінкам мати романтичний та елегантний вигляд. 

Високий хвіст

Для жінок ця зачіска є класикою, адже дуже так пасма волосся взагалі не заважають. Однак надто зібраний хвіст, на думку чоловіків, робить жінку надто простою та стриманою. 

Недбалий пучок

Для чоловіків така зачіска взагалі є не зрозумілою. Ви можете використовувати пучок, однак краще обережно його зібрати, а не створювати безлад на голові. 

Рваний боб

Таку зачіску обирають жінки, щоб створити стильний та оригінальний образ, однак самі чоловіки оцінили рваний боб за шкалою привабливості на 4 бали з 10.

Нарощене волосся

Звичайно, як чоловікам, так і жінкам, подобається довге охайне волосся. Деякі дівчата втілюють таку мрію за допомогою нарощених пасм, однак чоловіки поділилися, що не люблять гладити локони своєї обраниці, оскільки тоді дуже відчутно капсули та шпильки. 

Які зачіски обираєте Ви найчастіше?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: