5 звичок, які програмують на бідність

Чим відрізняються багаті люди від бідних, крім розміру банківських рахунків?

Як виявилося, психологи вже давно розкрили ті моделі поведінки, які притаманні всім людям низького достатку, і від яких з успіхом позбулися багатії. Що ж це за звички?

Жалість

Ні в якому разі не жалійте себе! Щоб не трапилося – це хороший досвід, який допоможе досягти більших цілей в майбутньому. Ви принижуєте свою гідність та недооцінюєте себе цим відчуттям. Ваше життя не зміниться, якщо ви завжди будете скиглити про низьку заробітну плату, невдалий збіг обставин чи погане начальство.

Замість того, щоб досягати нових висот, ви ще більше грузнете в цих проблемах. Ви будете багатими лише тоді, коли будете розв’язувати проблеми та завдання. Слабкі люди ті, хто не бере своє життя у власні руки, а лише завжди стверджує «ну, доля така, нічого не поробиш».

Спробуйте 21 день не скаржитися на життя. 

Фанатизм в накопиченні заощаджень

Звісно, заощаджувати потрібно, однак не варто бути занадто фанатичним. Ви спокійно можете позичити другу невелику суму або дати офіціантові на чай –  ці кошти не допоможуть вам швидше купити машину. Але фанатичною економією ви лише розполохаєте оточення та створите враження жадібної людини.

Також не потрібно витрачати гроші на необдумані покупки. Ваша мета – раціональна економія. 

Матеріалізм як спосіб життя

Бідні люди частіше оцінюють щастя у матеріальних цінностях. Для людей з високими доходами більш важливими є вірна любов і дружба. На їхню думку, багаті – це ті, хто здатний залучати гроші, організовувати новий вид бізнесу буквально на порожньому місці. По-справжньому успішна людина не залежить від обсягів власного мішка із золотом.

Дехто все життя намагається заробити якомога більше грошей, але не забувайте, що гроші – це лише засіб досягнення певних цілей, але не сама ціль.

Завищені витрати

Інколи трапляється так, що людина бажає жити набагато краще, ніж це дозволяють її кошти. Тоді в хід ідуть кредити на телефони, стильний одяг чи поїздки на море. Людина просто живе на кредитах, не маючи ніяких заощаджень на непередбачувані обставини. Бідняцьке мислення змушує жити одним днем ​​і не мати фінансового буфера.

Зазвичай звичка витрачати більше, ніж можете, властива людям, які мають низьку самооцінку і бажають отримати від суспільства хоч якесь схвалення.

Нелюбима справа

Ніколи не потрібно задовільнятися малим. Людині завжди є до чого прагнути. Часто такі люди є дуже нещасними, адже вони ходять на нецікаву роботу, живуть з некоханими людьми та  страждають від неприємного їм відображення в дзеркалі. Люди скаржаться, але не докладають ніяких зусиль для змін.

Потрібно виходити з власної зони комфорту та знайти те, що дарує радість.

Знайдіть стимул для саморозвитку, свій власний шлях.

Не звички керують людиною, а вона ними. Тому беріть себе в руки та творіть життя самостійно.

Вам притаманні ці риси?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector