50 – не вирок! Якщо думаєте, ніби гарно на фото виглядають тільки молоді дівчата – ці поради для вас!

З віком ми все більше думаємо про те, що пора вже сходити з дистанції, давати дорогу молодим… Тому і фотографіях з’являємось значно рідше. Але не спішіть ставити на собі хрест! Кілька корисних порад і ви будете позувати краще, ніж усі молоденькі дівчата разом взяті!

№1

Ця простенька, але вишукана поза під силу кожній! Щоб створити більше простору між руками і тулубом, покладіть одну руку на стегну, а другу опустіть трохи нижче, як на фото. Такий трюк зробить ваші руки більш витонченими, а талія виглядатиме значно привабливіше. 

№2

Цю позу легко зробити, бо вона дуже схожа на попередню. Треба всього лише опустити праву руку, розпрямити плечі та нахилити плече. От і все! 

№3Бачите десь поруч те, на що можна гарно спертися? Чудово! Руки в ноги і побігли фотографуватися. Станьте задом то опори, обіпріться руками і опустіть плечі. Обов’язково спостерігайте за власними руками! Якщо сильно задерти плечі, можна десь загубити шию.  

№4

Якщо ж ваші руки занадто неслухняні, просто зберігайте їх у звичному для вас положені. Але перед цим не забудьте розслабитись! І перенести вагу тіла на одну з ваших ніг. 

№5

Ще одна поза, яка підкреслить і вашу силу, і жіночність водночас! Попросіть вашого фотографа почати знімати з боку. А вам в цей час треба спертися треба на лікті. Повірте, ваші руки не залишать байдужим нікого!

№6

Пошепки

Тут теж нічого складного, просто ваше тіло стане схожим на літеру S! Для цього треба перенести вагу тіла на одну сторону, а тулуб трохи зігнути. Якщо у вас раптом є недоліки, які хочеться приховати – ця поза чудово для цього підходить.

№7

А тепер про чудові пози для тих, кому більше до вподоби портрет. Зігніть руки в ліктях і обіпріться на яке-небудь підвищення. Щоб зробити фото більш цікавим та загадковим, нахиліть голову трохи вбік. 

№8

Якщо вчили в школі геометрію, то зараз найкращий час аби її згадати! Бо використовувати лінії у фотографіях – дуже вдалий прийом. Злегка притуліться до дерева, поруччя або стіни. Намагайтеся робити ваші руки легкими, невагомим. Інакше фото вийде напруженим. 

№9

Простіше вже точно немає куди! Станьте рівно, руки заховайте за спину або в кишені. Якщо обираєте другий варіант – обов’язково перевірте, чи не зробили часом кулак. Бо на фото це виглядатиме трохи смішно. 

№10

Щоб додати на фото трохи таємничості – схрестіть руки та ноги. Ваша шия візуально стане довшою, а плечі – елегантнішими. Повірте, усі одразу зрозуміють, що на світлині – впевнена в собі та смілива жінка. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector