500 євро вислав Роман донечці на весілля, а сам не приїхав. Причину дізналися випадково просто на святі

Ми з Романом жили душа в душу. Він добрий і чуйний. Усі дивувались, коли я вирішила заміж вийти в 18 років, та я знала – такого просто не знайду. Якщо ми й сварились, то лишень через дрібниці. Та він завжди йшов першим миритися, знав, коли добре слово сказати, як заспокоїти.

Згодом я спостерігала, як до моїх подруг їхні чоловіки ставляться і мовчки раділа – мій був зовсім інакшим.

Народилися в нас чудові донечки. Татом Рома був дбайливим, ласкавим, ніжним. Дівчатка обожнювали його. Чоловік багато працював, та грошей нам однаково бракувало. Особливо, як старша Ліля виросла і вирішила на медичний вступати. Ми не могли оплатити таке дороге навчання. Рома тоді заявив:

 – Треба щось робити. Зараз ще молодша закінчить школа, а потім ще весілля відгуляти.  Тут колега пропонує до Бельгії їхати, хочу погодитися.

Як мені не хотілося відпускати чоловіка. Ще ніколи ми не розлучались так надовго. Та вибору не було. Рома поїхав. Вже за місяць надіслав нам гроші. А згодом ще. Ми оплатили навчання, віддали борги, почали відкладати. З часом в інститут вступила молодша донька. Нічого казати, Роман нас рятував.

Та тоді одного разу чоловік зателефонував і повідомив дивну новину:

 – Я кілька місяців не надсилатиму гроші? Вам вистачить?

  – Звісно. А в тебе все добре? Не захворів?

 – Все чудово, не переймайся, просто проблеми з роботою.

 – Слухай, я тут подумала, дівчата дорослі, може час мені до тебе поїхати, знайду роботу, разом будемо.

 – Важко тут. Та й треба, щоб хтось біля дівчат був. Не поспішай!

Надалі, коли щоразу я починала цю розмову – він відмовляв мене. Це було дивно. А потім, Рома мав приїхати на Різдво, та відмовився, сказав, що не може покинути роботу. 

Так минув рік, ми зовсім не бачились. Телефоном стали також рідко спілкуватись. Я не могла збагнути в чому справа. Рома висилав значно менше грошей. І раптом моя старша донька вирішила вийти заміж. Та коли я повідомила це чоловікові, він сказав, що грошей не дасть, не може.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

На щастя, в мене були ще солідні заощадження. На підготовку до весілля вистачило. А за тиждень до бенкету, Рома повідомив, що не приїде. І надіслав 500 євро в подарунок. Мені було так сумно, словами не передати. Донька теж засмутилася, мріяла, що батько її до вінця поведе. 

Та свято вийшло дуже гарним. Наша Ліля мала чарівний вигляд. Та я не могла забути про те, що Роми немає поруч.

Побачивши, як я сумую, підійшла дружина колишнього колеги чоловіка.

 – Шкода, що все так склалося. Така сім’я, ми всі вам заздрили.

 – Ти про що?

Вона зніяковіла, а тоді сказала.

 – Я думала, ти все вже знаєш.

 – Що саме?

 – Не чесно він з тобою вчинив. В Роми вже давно там жінка є, дитині рочок виповнився місяць тому.

Ці слова були, як сніг на голову. Я підозрювала, що почуття в чоловіка охололи, та не думала, що в нього вже сім’я там. Це розбило мені серце, та дівчатам вирішила не казати. 

Того дня я збагнула, що вже не можу розраховувати на підтримку чоловіка. Зібралась і поїхала до Італії. Рік там працювала, аби грошей заробити. А коли вже хотіла додому, раптом зателефонувала молодша донька:

 – Мамо, я вагітна. Ми на днях з Іллею розпишемось, а за місяць весілля відгуляємо!

Я надіслала доньці всі зароблені гроші. Згодом на свято приїхала, та затрималась вдома лише на тиждень. Довелося повернутись до Італії. Не можу ж залишити дівчаток без підтримки. Рома телефонував мені, та я сказала, що більше спілкуватись з ним не хочу. Мені прикро, що він знайшов іншу, та найгірше, що приховував це так довго. Я вже мовчу про те, що перестав допомагати донечкам.

Як гадаєте, де я помилилась? Невже не можна пускати чоловіка на заробітки? Кажуть, що всі там гуляють.

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector