6 ефективних порад, як правильно прати, сушити та прасувати постільну білизну

Шукаєте поради щодо догляду за постільною білизною, ковдрами та пледами? Ви прийшли за адресою! У цій статті ми дамо вам 6 простих порад, які допоможуть зберегти ваш постільний комплект у чудовому вигляді на довгі роки.

Дотримуйтесь цих порад, і ви зможете уникнути пошкодження тканини і зберегти свіжий, новий вид вашої постільної білизни якомога довше.

Порада 1

Купуйте якісний ворсовий валик. Він допоможе вам видалити шерсть домашніх тварин або пил, який накопичується на постільних речах. Обов’язково пройдіться валиком по всій поверхні постільної білизни, у тому числі під подушками.

Купуйте хороший порохотяг із насадками. Це допоможе вам видалити пилових кліщів та інші алергени, які можуть накопичуватися в постільних речах.

Порада 2

Регулярно періть постіль. Залежно  від того, як часто ви її використовуєте, прати постільну білизну слід раз на один-два тижні.

При пранні обов’язково використовуйте м’який засіб та теплу воду.

Порада 3

Не забувайте прати наволочки! Наволочки слід прати не рідше одного разу на тиждень, використовуючи м’який мийний засіб та теплу воду. Якщо у вас чутлива шкіра, використовуйте гіпоалергенний мийний засіб.

Порада 4

Використовуйте пом’якшувач тканини під час прання постільної білизни. Це допоможе зберегти м’якість тканини та запобігти статичному прилипанню. Обов’язково дотримуйтесь інструкцій виробника під час використання пом’якшувача тканини.

Порада 5

Сушіть постільну білизну на повітрі, коли це можливо. Сонячне світло допоможе продезінфікувати та видалити плями з постільної білизни. Якщо ви мусите користуватися сушаркою, використовуйте найнижчий температурний режим, щоб не пошкодити тканину.

Порада 6

Для більшості типів тканин постільної білизни прасування не потрібно. Однак якщо на постільній білизні з’явилися зморшки або складки, їх можна трохи пропрасувати на слабкому вогні.

А які поради можете додати до цього списку ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Viktoria
Adblock
detector