6 фатальних помилок, які жінка робить заради чоловіка

Хочете щасливих стосунків? Тоді не смійте робити це

У боротьбі за увагу і любов чоловіка багато жінок просто переходять кордони. Бажаючи бути однією єдиною для нього, вони набувають лише статус друга або зовсім відштовхують його. А вся справа в невгамовній поведінці і речах, які категорично робити не можна. В першу чергу, не можна домагатися прихильності чоловіка дорогими речами, турботою про нього, розв’язання його проблем.

Але про це про все і про те, що ще не потрібно робити для чоловіка докладніше.

1.Розв’язувати його проблеми

Багато жінок звикли бути робочим конем. Робота, дім, діти – вони беруть на себе все, відбираючи у чоловіка його роботу, а останнім такий розклад іноді подобається. Потім не варто скаржитися на те, що чоловік нічого не робить, адже ви самі не дозволяєте йому цього.

Те ж саме стосується і розв’язання проблем. Ніколи не беріть на себе їх, не варто допомагати чоловікові або коханій людині, тільки якщо підтримкою. Покажіть йому, що ви поруч і він може на вас покластися, але не більше. Дзвонити, шукати потрібні зв’язки, висилати за нього резюме – все це тільки зіпсує відносини і не додасть йому мужності. Чоловік повинен розв’язувати проблеми самостійно.

2. Дарувати дорогі подарунки

Особливо, якщо вони нерівнозначні. Якщо він дарує вам коробку цукерок і букет квітів, а ви йому дорогий годинник або останню модель айфона, то це тільки відлякає чоловіка. Якщо тільки ви не вирішили жити з альфонсом. В інших випадках дарувати дорогі подарунки чоловікові неприйнятно.

3. Жаліти його

Пошепки

Це ви повинні плакатися в його жилетку, а не він в вашу. Якщо ви перетворитеся в жилетку, то будьте готові, що любов він буде шукати в іншому місці. Він буде уникати вас, тому що ви та, хто бачила його сльози, його вразливість і побудувати щасливі і вірні відносини в такому випадку буде неможливо.

4. Пиляти

І не кажіть кожен раз “я ж говорила”, навіть якщо ви і справді говорили і мали рацію. Ці слова боляче б’ють по чоловічому самолюбству. Це означає, що ви виявилися розумнішими, але ж все повинно бути навпаки. Тактовно помовчіть в ситуації, що склалася і допоможіть коханому знайти вихід з положення.

5. Витрачати на нього життя

Навіть якщо ви вже в шлюбі, це не означає, що кожна ваша хвилина повинна бути приділена чоловікові. Тим більше коли у вас народяться діти, цього зробити і не вийде. Але і в такому випадку не варто присвячувати життя всім. Ви – вільна особистість, у якої є свої звички, хобі, улюблене заняття і змінювати все це і забувати однозначно не потрібно.

6. Змінювати себе

Міняйтеся, але тільки тому, що вам так хочеться і подобається. Фарбуватися в рудий, худнути, робити пластичну операцію тільки для того, щоб утримати коханого чоловіка не потрібно. Сьогодні йому не подобаються ваші груди, завтра вуха, післязавтра ніс. Не будете ж ви весь час міняти себе. Якщо чоловік щиро любить вас, то буде любити таку, яка ви є і в жодному разі не буде наполягати на вашому перетворенні. Ви можете прислухатися до чоловіка, якщо він просить не стригти волосся або надіти плаття замість джинсів, адже це означає, що він хоче бачити вас жіночною, але якщо вам не хочеться кардинально міняти образ, то і не потрібно.

Не шукайте сенсу життя в чоловікові. Знайшовши того самого, як вам здається, єдиного, не намагайтеся всіма силами утримати його. Якщо він і справді “ваш”, то нікуди не дінеться. Ви ж намагайтеся не душити його своїми правилами і заборонами, дайте волю і собі і йому, і тоді у ваших стосунках буде панувати гармонія і щастя.

Ви згодні з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector