6 фільмів, які вивернуть вашу душу навиворіт: найкраща добірка

Ці фільми зможуть вам полоскотати нерви, адже їхній сюжет захоплює й відкладається в пам’яті на все життя. 

6. Острів проклятих.

В головній ролі цього фільму Леонардо Лі Капріо, що вже робить кінострічку особливою. Сюжет розгортається навколо острова в штаті Массачусетс. Головний герой вирушає на острів, щоб провести розслідування таємничого зникнення однієї з пацієнток клініки, адже саме на цьому острові розміщений заклад для божевільних злочинців. В цій історії повно брехні, плутанини та катастроф, що й головний герой втрачає відчуття реальності.

5. Шина.

Ви здивуєтеся, але головною героїнею фільму стала шина, яка раптово ожила. Шина – це чоловік Роберт, у якого навіть є кохана. От гума продовжує шукати своє кохання в поневіряннях, але не втрачаючи віри. Роберт руйнує все на своєму шляху і змушує бути прикутим до екранів до кінця фільму. 

4. Мучениці.

Події беруть свій початок минулого століття у Франції. Люсі – це маленька дівчинка, як зникла безвісти і ніхто не знає про її місце перебування вже протягом року. Потім дівчинку раптово знаходять обабіч дороги, в стані глибоко шоку. Дівчинка не говорить ні слова, а її тіло брудне та змарніле. Поліція починає розшукувати місця поруч і натрапляє на місце ув’язнення дитини – покинуту бойню. Якщо ви любите захопливі трилери, то цей фільм для вас.  

3. Патруль часу.

Щоб запобігати злочинам, було створено секретну урядову організацію. Вчені для цієї організації винайшли машину часу, що має значно полегшити завдання агенства. Співробітники переміщаються в часі та виявляють майбутніх убивць і терористів. Також вони повинні вживати заходів для їх знешкодження. Один з провідних агентів, виконуючи своє заключне завдання, повинен знешкодити злочинця, який колись зумів вислизнути з його рук. 

2. Життя прекрасне

Події відбуваються під час II Світової війни в Італії. До концтабору євреїв було відправлено батька ти сина. Дружина ж добровільно пішла з ними, хоча вона італійка. Батько, намагаючись врятувати сина, сказав йому, що це все гра, і переможець отримає справжній танк. Головне, не попадатися на очі наглядачам. Він зробив все, щоб син повірив в гру і залишився живий, ховаючись в бараку.

1. Олдбой

Ми радимо вам переглянути корейську версію фільму, яка є оригіналом. Сюжет розповідає про бізнесмена Дай-су, який в в честь дня народження доньки, перебирає з алкоголем й починає хуліганити на вулицях міста. Згодом поліція його забирає у відділок. Невідомі викрадають його і поміщають в камеру приватної в’язниці. Камера складається з кімнати і санвузла, в ній є телевізор, але немає вікон … А далі відбувається загадкові одкровення, які просто захоплюють душу. Карколомний фінал вражає!

А ви переглядали ці фільми?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: