6 фільмів, які змусять вас розчулитися

Ці кінострічки викарбовуються в пам’яті надовго.

Вибір дійсно хорошого кіно для вечора може зайняти години. Ми вирішили допомогти вам і підібрали 7 зворушливих фільмів, які змусять вас розчулитися.

1. «Історія кохання», 1970

Історія, яка демонструє вічну проблему: нерівність серед подружжя. Так, студент престижного вузу закохується в дівчину з бідної сім’ї. Попри всі негаразди, вони жили дружньо та щасливо, як раптом у дружини виявляють смертельну хворобу. 

2. «Людина дощу», 1988

Фільм про молодого шибайголову Чарлі, який отримав у спадок від батька лише трояндові кущі та «Бьюїк» 49-го року. На велике здивування, уся спадщина перейшла його братові, який був хворий на аутизм.

Поставивши собі за мету відібрати свою «справедливу частку» сімейного надбання, Чарлі викрадає старшого брата і тримає його заручником. 

3. «А в душі я танцюю», 2004

Головний герой провів усе своє життя в будинку для інвалідів. Майклу 24 роки та він хворів на церебральний параліч. В клініці появляється новий пацієнт, якого прикувала до інвалідного візка м’язова атрофія. Двоє чоловіків вчаться насолоджуватися життям, попри такі важкі діагнози. 

Пошепки

4. «Марлі і я», 2008

Молодята переїжджають до Флориди та заводять цуценя, який виростає в самого примхливого і неслухняного у світі пса. Хто б міг подумати, що саме він стане головним випробуванням в їхньому житті.

5. «Життя прекрасне», 1997

Події відбуваються під час II Світової війни в Італії. До концтабору євреїв було відправлено батька ти сина. Дружина ж добровільно пішла з ними, хоча вона італійка. Батько, намагаючись врятувати сина, сказав йому, що це все гра, і переможець отримає справжній танк. Головне, не попадатися на очі наглядачам. Він зробив все, щоб син повірив в гру і залишився живий, ховаючись в бараку.

6. «Померти молодим», 1991

Головна героїня фільму – Хіларі О`Ніл, яку кидає приятель. Це завдало їй неабиякого удару, але згодом дівчина бере себе в руки та вирішує кардинально змінити своє життя. Вона влаштовується доглядальницею до геніального чоловіка, який помирає від лейкемії.

Згодом молоді люди закохуються один в одного, але їхня любов приречена…

Ви бачили один із цих фільмів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector