6 кольорів, які такі ж універсальні, як і чорний

У щоденних образах можна використовувати набагато більше кольорів, ніж ви думаєте.

Нещодавно я зрозуміла, що у мене в гардеробі немає яскравих кольорів, та взагалі ніяких немає, окрім білого та чорного. Чомусь під час покупки, лише ці кольори привертають мою увагу. Адже в такому одязі я почуваю себе максимально комфортно, і прогадати точно неможливо.

Однак тепер я стала переключатись з чорно-білої гами й добавила декілька нових стильних відтінків, які також дуже практичні, і поєднуються з будь-яким кольором.

Тому дивіться до кінця, щоб побачити шість універсальних кольорів, які, по-моєму, так само легко носити, як чорний.

Темно-зелений

Моя любов до темно-зеленого розпочалась після того, як купила сумочку в такому відтінку. Цей колір є простим, але водночас виділяє вас із натовпу. Також він вдало поєднується з базовими кольорами та мінімалістичними образами.

Бежевий

Пройшло багато часу, перед тим, як я почала носити цей колір. Але тепер він є основним в моєму гардеробі. Перш за все, це найпростіший спосіб урізноманітнити свій стиль. По-друге, це класичний колір, тому ви ніколи не прогадаєте, купивши річ такого відтінку.

Бордовий

Якщо ви хочете додати яскравих кольорів у свій образ, але не таких агресивних, як червоний, зверніть увагу на бордовий. Цей відтінок доступний і легкий в стилізації, який дозволяє вам носити щось контрастне не створюючи відчуття, що ви перестаралися.

Бузковий

Бузковий колір в одязі – не найпростіший варіант для поєднання з іншими кольорами. Але якщо використовувати його правильно, то він допоможе кожній дівчині зробити свої повсякденні або ошатні образи чарівними.

Темно-синій

Темно-синій – це як підвид чорного, який відмінно поєднується з великою кількістю кольорів. Можна впевнено сказати, що це базовий та універсальний колір. З ним ваші повсякденні образи стануть цікавішими та оригінальними.

Кемел

Кемел – це один з тих відтінків, які (крім прекрасної здатності поєднуватися майже з усім) роблять будь-який аксесуар, будь-яку річ або наряд дорожчим, незалежно від фактичної вартості. Варто запам’ятати, що цей відтінок добре поєднується з золотими прикрасам та ідеально підходить для осіннього образу.

Які кольори переважають у вашому гардеробі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector